Rzecznik Sądu Najwyższego: działania I prezes SN i prezesów SN - w pełni zgodne z prawem

18.12.2018, 16:21; Aktualizacja: 18.12.2018, 17:04
Należy stanowczo stwierdzić, że działania I prezes Sądu Najwyższego Małgorzaty Gersdorf i prezesów SN umożliwiające podjęcie czynności przez sędziów SN, którzy ukończyli 65 lat, są w pełni zgodne z prawem - oświadczył rzecznik prasowy SN sędzia Michał Laskowski.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • wielebny ojciec(2018-12-18 20:22) Zgłoś naruszenie 20

  No to uznany w kregu blaznow autorytet prawa konstytucujnego zabral glos. Pobaw sie chlopie lepiej ruchadlem lesnym i nie kompromituje sie bardziej, niz mozna to zniesc.

  Odpowiedz
 • podatnik(2018-12-18 18:26) Zgłoś naruszenie 13

  Żeby rozwiązać istniejący chaos w tej materii należałoby przyjąć im "godne " wynagrodzenie w wysokości średniego wynagrodzenia w kraju , ponadto wysokość emerytury naliczać zgodnie z konstytucją / wszyscy wobec prawa równi/ tak jak KAŻDEMU zwykłemu .Polakowi . Bredzenie ,że nie ma komu ich zastąpić jest niezasadne i głoszone wyłącznie przez stale "pokrzywdzonych ".

  Odpowiedz
 • Mały Jaś(2018-12-19 07:05) Zgłoś naruszenie 00

  Panie Laskowski jako przedstawiciel trzeciej władzy nie masz prawa wchodzić w polemikę z wypowiedziami przedstawicieli dwóch pierwszych władz. Absolutny elementarz. Jeśli się Panu to nie podoba, to droga wolna. Ławy parlamentarne czekają w przyszłym roku. Nie da się siedzieć okrakiem. Już nie jesteś Pan od dłuższego czasu sędzią. Pańska szefowa też.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie