Stefaniak z PSL: Słuchając słów prezesa PiS stwierdzam, że rodzi nam się PZPR bis

15.12.2018, 13:54; Aktualizacja: 15.12.2018, 15:23

Dla PiS druga kadencja rządów powinna pozostać w sferze marzeń, a sama partia powinna być tylko abstrakcją - podkreślił w rozmowie z PAP rzecznik PSL Jakub Stefaniak. Słuchając słów prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego stwierdzam, że rodzi nam się taki "PZPR bis" - dodał.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • Mimo wszystko(2018-12-15 20:11) Zgłoś naruszenie 74

    ... nie obrażałbym aż tak bardzo pezetpeeru, ten chociaż Konstytucji nie łamał tak nagminnie jak pis.

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2018-12-15 17:42) Zgłoś naruszenie 54

    ".. Przywołał również najnowszy sondaż CBOS, według którego rząd odnotował w ciągu ostatniego miesiąca spadek poparcia o 8 pkt. proc. (obecnie 34 proc.) i poparcie to jest najmniejsze, odkąd premierem został Morawiecki..." No cóż, po trzech latach to nawet ślepy zobaczy co się dzieje....... 😁

    Odpowiedz
  • Bert(2018-12-15 23:24) Zgłoś naruszenie 57

    PSL to podstarzała ździra, która chętnie by się sprzedała, targuje się więc o ocenę ale nie dostrzega jednego - PIS ze zdzirami się nie zadaje.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • pesele to korzenie swojej partii maja w zsl(2018-12-16 07:59) Zgłoś naruszenie 43

    komunistycznej.Chłopstwo zapomniało skąd ich partia się wywodzi i ogłupieć chcą wyborcow?

    Odpowiedz
  • A FE(2018-12-16 12:18) Zgłoś naruszenie 20

    PZPR ? A dlaczego nie ZSL ????

    Odpowiedz
  • czytelnik(2018-12-16 09:32) Zgłoś naruszenie 20

    PSL we wspólpracy z różnymi partiami rządził przez 17 lat, niech Stefaniak się pochwali, co dobrego zrobił

    Odpowiedz
  • xyz(2018-12-16 15:22) Zgłoś naruszenie 10

    Pan Stefaniak w roku 2011 został odznaczony medalem za obronność kraju. W tym czasie był dziennikarzem Telewizji Polskiej. Nadmieniam , że identyczny medal dostał Pan Misiewicz. Można zapaytać się Pana Stefaniaka jak zasłużył się dla obronności naszego kraju.

    Odpowiedz
  • vf(2018-12-16 15:27) Zgłoś naruszenie 00

    Politycy PIS czuja sie Europejczykami takze ze swoimi zarobkami a my Polacy z budzetowki i z minimalna krajowa nadal jestesmy na dalekim wschodzie badz zimnej Syberii ale Chinczycy sa bogatsi od nas

    Odpowiedz