Wielka Brytania: Głosowanie w Izbie Gmin w sprawie Brexitu dopiero w przyszłym roku

13.12.2018, 12:25; Aktualizacja: 13.12.2018, 13:22
W ramach tego procesu szefowa brytyjskiego rządu spotkała się już z holenderskim premierem Markiem Ruttem, niemiecką kanclerz Angelą Merkel, szefem Komisji Europejskiej Jean-Claude'em Junckerem i (dwukrotnie) z przewodniczącym Rady Europejskiej Donaldem Tuskiem, a tuż przed szczytem rozmawia z irlandzkim premierem Leo Varadkarem.

W ramach tego procesu szefowa brytyjskiego rządu spotkała się już z holenderskim premierem Markiem Ruttem, niemiecką kanclerz Angelą Merkel, szefem Komisji Europejskiej Jean-Claude'em Junckerem i (dwukrotnie) z przewodniczącym Rady Europejskiej Donaldem Tuskiem, a tuż przed szczytem rozmawia z irlandzkim premierem Leo Varadkarem.źródło: ShutterStock

 Przełożone głosowanie nad umową wyjścia Wielkiej Brytanii z UE odbędzie się dopiero w przyszłym roku - wynika z ogłoszonego w czwartek przez szefową klubu parlamentarnego Partii Konserwatywnej Andreę Leadsom planu prac Izby Gmin przed przerwą świąteczną.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • Ja(2018-12-13 14:11) Zgłoś naruszenie 00

    UE to cwaniacy. Wielka Brytania powinna trzasnąć drzwiami, wybrać hard Brexit, zacieśnić więzy w Australią, Kanadą i Indiami. A wtedy Francja i Niemcy zobaczą , jak im eksport spadnie.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie