Kornel Morawiecki: Inaczej oceniam wybory niż mój syn. Wynik PiS to pyrrusowe zwycięstwo

22.10.2018, 12:08; Aktualizacja: 22.10.2018, 12:36
Szef Wolnych i Solidarnych powiedział, że jego ocena wyborów jest inna niż ta, którą przedstawił jego syn – premier Mateusz Morawiecki.

Szef Wolnych i Solidarnych powiedział, że jego ocena wyborów jest inna niż ta, którą przedstawił jego syn – premier Mateusz Morawiecki.źródło: PAP
autor zdjęcia: Tomasz Gzell

Ten wynik wyborczy to dla PiS pyrrusowe zwycięstwo; w dużym stopniu to zwycięstwo pieniądza nad solidarnością – ocenił w poniedziałek we Wrocławiu przewodniczący partii Wolni i Solidarni Kornel Morawiecki.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • zycze sukcesów............(2018-10-22 12:53) Zgłoś naruszenie 10

  układy powoli będą nadal rozrywane.Przez 30 lat nie możemy pozbyć się ludzi okrągłego stołka.

  Odpowiedz
 • zycze sukcesów............(2018-10-22 12:54) Zgłoś naruszenie 20

  Przez 30 lat nie możemy pozbyć się ludzi okrągłego stołka.

  Odpowiedz
 • Inspektor Pracy(2018-10-22 16:49) Zgłoś naruszenie 20

  .............Przeczytana w sieci znamienna opinia która robi ogromne wręcz wrażenie: "No cóż, tak się kończy kupowanie elektoratu.a zdradzanie swojego... Wszyscy których znam a którzy dostali od PiS mieszkanie za złotówkę ,to i tak nadal dzisiaj głosują na PO. Ludzie są wściekli no rozdawnictwo pieniędzy. Powiedzcie nam politycy ---Ci z każdej opcji –sprawiedliwej też ! Jakimi BARBARZYŃCAMI trzeba być aby robotnikom mającym po 45 lat składkowych pracy , zatrudnionym może nawet od 15r życia – kiedyś w uznawanych szkodliwych i nieb war pracy , okradzionych wstecznie z nich Ustawą o Emeryturach Pomostowych , zatrudnianym za komuny także w dni ponad- ustawowe dodatkowo bez dni zamiennie wolnych, także w soboty i święta nie udzielić emerytury bez względu na wiek? Na dzieci Kulczyków jest , na dziadki pana Włodka z pod Budki z piwem też, ale na te spracowane ludki? ...Już zapomnieliście czyn jest zwykła przyzwoitość?"

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie