Schetyna: Musimy obronić samorząd przed PiS

29.09.2018, 11:44; Aktualizacja: 29.09.2018, 12:34

Naszym celem w nadchodzących wyborach jest obrona samorządu przed PiS - powiedział na sobotniej konwencji wyborczej Koalicji Obywatelskiej w Opolu Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • Inspektor Pracy(2018-09-29 13:06) Zgłoś naruszenie 72

    Ja pojmuje że Tusk to cyniczny Polityczny złodziej ,krea...tura Europy ale ten to juz jest Osioł

    Odpowiedz
  • DZIADEK-ALE DZIAD-STAZ50 LAT-921 ZL SWIADCZENIE.(2018-09-29 14:29) Zgłoś naruszenie 52

    SCHETYNA JAK ZLODZIEJE OSZUSCI ZGNILIZNA JUDASZE KOLABORANCI MOGO RZODZIC SAMORZODAMI.W KAZDYM MNIESCIE GDZIE RZODZI PO PSL TO JEST G.SAMA TWOJA KOLEZANKA HGW MOWILA ZE W RATUSZU BYLA MAFJA.OKAZUJE SIE ZE W CALEJ POLSCE BYLA TAK GDZIE PO IPSL RZODZI.PRZYSPAWANI DO STOLKOW.WARSZAWA POZNAN JNOWROCLAW KRAKOW SOPOT GDYNIA LODZ I WIELE INNYCH MIAST TAM RZODZO LUDZIE SCHETYNY CO SO ICH PRYWATNE FOLWARKI.TAK JEST I WPLOCKU.TAK BYLO WCALEJ POLSCE.W HOTELACH ORBIS TEZ BYL FOLWARK I SPRZEDANO FRANCUZOM TELEKOMUNIKACJE FRANCUZOM ITAK DALEJ.HANBA!!! TYM WSZYSTKIM JUDASZOM Z PO PSL SLD NOWOCZESNEJ.NIGDY WIECEJ.

    Odpowiedz
  • green(2018-09-29 13:44) Zgłoś naruszenie 41

    Czy Schetyna cos wiecej umie niz walka z PIS ? To jakas choroba ogarniajaca PO-N .. Zenada.

    Odpowiedz
  • PObudka(2018-09-29 15:57) Zgłoś naruszenie 32

    Już POwoli zaczynają robić POd siebie łącznie z szefową nowo-śmiesznej - Lubi -bajer .

    Odpowiedz
  • Tyrka(2018-09-29 16:40) Zgłoś naruszenie 32

    wydawało się, że Merkel inteligentniejsza...., w tu się okazało, że kazała Schetynie "walczyć w samorządzie".. ?

    Odpowiedz
  • Bert(2018-09-29 20:42) Zgłoś naruszenie 31

    Jedyne co może sensownego zrobić schetyna, to przeprosić Polaków za PO, rozwiązać je i udać się do najbliższej prokuratury z wnioskiem o dobrowolne poddanie karze.

    Odpowiedz
  • ?(2018-09-30 09:26) Zgłoś naruszenie 01

    kto nas obroni przed Schetyną i jego pobratyńcsami?

    Odpowiedz