OSW: Twierdzenie, że bez rosyjskiego gazu Europa nie da sobie rady, to element działań hybrydowych [WIDEO]

27.05.2018, 07:50; Aktualizacja: 27.05.2018, 08:43
Piotr Żochowski z Ośrodka Studiów Wschodnich przypomniał, że pod hasłem działań hybrydowych kryją się działania na rzecz destabilizacji sytuacji na wybranym przez agresora obszarze, prowadzone niekoniecznie z użyciem siły militarnej.

Piotr Żochowski z Ośrodka Studiów Wschodnich przypomniał, że pod hasłem działań hybrydowych kryją się działania na rzecz destabilizacji sytuacji na wybranym przez agresora obszarze, prowadzone niekoniecznie z użyciem siły militarnej.źródło: ShutterStock

Gazprom czy Łukoil pozornie zajmują się tylko zarabianiem pieniędzy, jednak propagują też tezę, że bez rosyjskiego gazu i surowców Europa nie da sobie rady; to nie jest działanie biznesowe, lecz oddziaływanie na świadomość odbiorcy - element działań hybrydowych - mówi PAP ekspert OSW Piotr Żochowski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

  • Baltazar(2018-05-27 23:11) Zgłoś naruszenie 21

    Cała ta "wojna hybrydowa" do wymysł jakiegoś amerykańskiego think-tanku, który w ten sposób chce zamknąć usta wszystkim tym, którzy nie zgadzają się z naszą rodzimą, wszechobecną propagandą. Wykażesz zrozumienie dla racji Rosjan, to okrzykniemy cię "ruskim trolem" albo "agentem wojny hybrydową". Nie spodziewałem się, że w wolnym (wydawało by się) kraju, ktoś będzie tak prymitywnie i bezczelnie okłamywał Polaków.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • bach(2018-05-27 10:31) Zgłoś naruszenie 00

    ekspert OSW Piotr Żochowski. - prawi w nowym żargonie PiS, USA i kościelnych potomków Krzyżaków. Zniewolona Watykanistami i partyjnymi watahami Polska wybrała lizanie butów USA i dorabia do tego idee. A nie boisz się ekspercie losu Libii, Iraku, Syrii czy choćby Ukrainy. O 1939 nie wspomnę. Grajek tak gra jak sponsor sobie życzy.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie