statystyki

Lewestam: Żydowski spisek korporacyjny

autor: Karolina Lewestam16.02.2018, 17:00
Karolina Lewestam

Karolina Lewestamźródło: Materiały Prasowe
autor zdjęcia: materialy prasowe

Wiele lat temu, gdy mój narzeczony dostał pierwszą pracę, osoba z bliskiej rodziny – nie rzeknę, która, nazwijmy ją Wujenką – poszła do przychodni w celu zaszczepienia się na grypę. Przebywała w niej godzinę, a wyszedłszy stamtąd, natychmiast złapała taksówkę i kazała się wieźć do mnie. Załomotała do drzwi. Wpadła do środka, od progu krzycząc „Twój chłopak będzie gejem!” – i na poparcie tych słów w półobłędzie chwyciła leżący na stole kolorowy krawat i podstawiła mi go triumfalnie pod nos.

Zanim zdołałam się przyłączyć do ruchu antyszczepionkowego, sądząc, że jej umysł zaatakowały półzdechłe wirusy, wyjaśniła, że jej objawienie nie ma źródeł farmakologicznych, ale jest efektem spotkania z mężczyzną.

Był to, cytuję, miły chłopak, taki rockowy, w glanach i z kitkiem, który też oczekiwał na szczepienie. W ramach poczekalnianej pogawędki dowiedział się, jak nazywa się pies Wujenki, skąd Wujenka pochodzi, a także, że mój partner dostał robotę w korporacji. „Biedna dziewczyna. Teraz zrobią z niego geja” – westchnął chłopak. „Jak to: geja? – zdziwiła się Wujenka. – Przecież nie można z kogoś tak po prostu zrobić geja”. Przychodniany rockman spojrzał na nią z politowaniem, nachylił się i konspiracyjnie zaczął zadawać pytania. A ten chłopak, czy on teraz nie wygląda jakoś bardziej, wie pani, elegancko? No tak, zwykle prezentował się jak Oskar z Ulicy Sezamkowej, a teraz kupił garnitur. A czy nie zostaje w pracy wieczorami? Owszem, czasem wraca po ciemności. Czy był na wyjeździe z pracy? No był, był! Tak, byli tam inni mężczyźni! Tak, ciągle odpowiada na SMS-y! I tak, niczym Cycero, prowadząc Wujenkę przez meandry zjawisk, swoją żelazną logiką dowiódł jej w niecałą godzinę, co następuje: celem istnienia korporacji jest rozprzestrzenianie gejostwa. Międzynarodowa ta konspira ma na celu osłabienie męskiego kapitału w krajach rozwijających się poprzez wciąganie kwiatu młodzieży w homoseksualne orgie. Za pensję i benefity rekruci oddają się kolegom w strugach szampana i japońskich pereł, najpierw niechętnie, a potem już z entuzjazmem. I jaki mamy efekt? Dzietność spada. Nikt nie chce walczyć za kraj nasz ojczysty, bo męski ród coraz bardziej zniewieściały. A wszystko to, droga pani, spisek. Jaki spisek? Żydowski, oczywiście.

Dopiero melisa, kojący ton oraz prezentacja kosmetycznego arsenału narzeczonego, który sprowadzał się do obeschniętego dezodorantu, zdołały uspokoić roztrzęsioną Wujenkę. Gdy wraca rozum, za nim podąża wstyd i Wujenka już na zawsze została przykładną obywatelką, która nie wierzy w seksualne konwersje, rozumie rozłączność orientacji seksualnej i stopnia piękności ubioru, a także gorliwie zaprzecza, jakoby Żydzi byli zajęci głównie zorganizowanymi próbami zyskania dominacji nad światem, na przykład za pomocą homoseksualizmu. Są to, jak teraz sądzi, po prostu ludzie. Ot, zaćmienie – rozłożyła ręce, czerwieniąc się, gdy ktoś jej kiedyś tę historię przypomniał.

Ot, zaćmienie. Zaćmienie tak silne i tak nagłe, że normalna i inteligentna kobieta weszła do przychodni w pełni władz umysłowych, a wyszła jako wyznawca wiary w przemyślny żydowski plan.


Pozostało 78% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ

Reklama

Komentarze (9)

 • Bert(2018-02-17 00:22) Zgłoś naruszenie 203

  Słabe. Nigdy w pisaniu karolinki lewejniestąd sensu nie było, a teraz to i forma się rozlazła...Nie radzę już pisać nawet bajek dla dzieci. Pieski sąsiadom wyprowadzić, długopisy poskręcać - tu jeszcze widzę dla karolinki szansę na sukces...

  Odpowiedz
 • nn(2018-02-16 19:28) Zgłoś naruszenie 181

  No chyba nikt nie uwierzy, że jeżeli chcą dominować nad światem, to wszem i wobec, w mediach będą to rozgłaszać. Po co by były tajne stowarzyszenia, rytuały itd. W końcu ktoś składał te puzzle i wyszła niezła "figura"...

  Odpowiedz
 • onepropos(2018-02-17 12:07) Zgłoś naruszenie 130

  Zgadzam się z wypowiedzią, że w pisaninie Lewenstam nigdy nie było sensu. Podręcznikowa gonitwa myśli.

  Odpowiedz
 • Pan Murzyński - Filipiński(2018-02-17 22:17) Zgłoś naruszenie 80

  "Konwersje" z heteroseksualizmu na homoseksualizm, są dosyć powszechne. Wiele z onych ma dzieci, a "odkrycie swojej prawdziwej tożsamości" pozwoliło im zrobić karierę. Przecież doskonale o tym pani wie. Po co udawać?

  Odpowiedz
 • Marcos(2018-02-17 21:52) Zgłoś naruszenie 61

  Coś nader naciągana ta "historia " a raczej "fiction"....Tekst winien być wiarygodny .Ten nie jest .

  Odpowiedz
 • ert@ert-blog.pl(2018-02-16 22:24) Zgłoś naruszenie 49

  Też kiedyś wszedłem do Biedronki, gdzie spotkałem normalną dziewczynę, kiedyś taka była jak się okazało; która mi obwieściła, że czeka na rewelacyjne wyniki "smoleńskiej komisji" p. Maciarewicza...kiedyś była normalna...

  Odpowiedz
 • Cyklon(2018-02-21 11:39) Zgłoś naruszenie 20

  Miałem biznes w Californii, w San Francisco widziałem w godzinach kończenia pracy w biurowcach co drugiego takiego co kręcił tyłkiem jak baba i co ciekawsze to oni byli sydami spedalonymi przez innych sydów ustawionych wyżej - coś w tym jest ale należy to także widzieć jako spisek sydowski wewnętrznie także antysydowski . nie tylko na zewnątrz ... ..po co ??? jest w artykule.

  Odpowiedz
 • Brighton(2018-02-19 11:36) Zgłoś naruszenie 10

  Zapraszam do Brighton latem...smutne

  Odpowiedz
 • Kola(2018-02-21 13:22) Zgłoś naruszenie 10

  A niech może autorka przeczyta 4-tomowe dzieło Michaela Hoffmana o judaizmie, co? Dowie się wtedy co o tych sprawach mówi talmud i co talmud myśli o gojach w tym również o pani autorce. Chyba warto wiedzieć co święta księga judaizmu o mnie myśli, co? I potem pani napisze błyskotliwy felieton jeszcze raz.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie