PSL złożyło w Sejmie projekt ustawy "Praca dla Młodych"

01.02.2018, 12:47; Aktualizacja: 01.02.2018, 12:59
Klub PSL złożył w Sejmie projekt ustawy "Praca dla Młodych". Projekt "wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych osób, które poszukują pracy" - poinformował w czwartek lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (5)

 • Independent(2018-02-01 13:18) Zgłoś naruszenie 30

  Chyba dla swoich młodych. Tak to cały czas działa. Za wierność Psl masz pracę. Idź Kosiniak się utop ty miernoto. Psl to chyba najbardziej przesycona nepotyzmem partia jaką znam.

  Odpowiedz
 • jozef(2018-02-01 13:42) Zgłoś naruszenie 10

  Ten krentacz dawno już powinien wylecieć z sejmu Kosiniak weź i utop się z twoimi pomyslami

  Odpowiedz
 • Kpiarz (2018-02-01 13:48) Zgłoś naruszenie 00

  Krąg obdarowywanych rośnie. Niedługo będzie się otrzymywało pieniądze tylko za to że się jest młodym. Braca będzie zbędna.

  Odpowiedz
 • Lols(2018-02-01 16:02) Zgłoś naruszenie 00

  PANIE KOSINIAK O JAKICH PAN PISZESZ PRACODAWCACH????PRZECIEŻ MŁODZI LUDZIE PRACUJĄ PRZEWAZNIE NA UMOWACH ŚMIECIOWYCH! !!!A TO SĄ ZLECENIODAWCY!A NIE PRACODAWCY!!!WSZYSTKIE URZEDY PRACY,MINISTERSTWA,URZEDY PAŃSTWOWE, AGENDY RZĄDOWE,SĄDY, OHP,SZPITALE, TVPSĄ, I INNE SPOLKI SKARBU PANSTWA -NADAL MŁODYCH LUDZI I NIE TYLKO ZATRUDNIAJĄ NA UMOWACH SMIECIOWYCH NA NAJNIZSZYCH KRAJOWYCH STAWKACH I PRZEDLUZANYCH CO 2-3 MIESIĄCE BEZ URLOPOW I CHOROBOWEGO I PRAW PRZYSŁUGUJĄCYCH Z KODEKSU PRACY!!!!!MOŻE NAJPIERW TYM TRZEBA SIĘ ZAJĄĆ W POLSCE BO ILE TO LAT MAJĄ TAK PRACOWAĆ! !!W KOŃCU BIORĄ PLECAKI JADA DO PRACY DO HOLANDII,BELGII,IRLANDII,ANGLII-TAM GDZIE MAJĄ GODNE UMOWY,GODNE STAWKI,I GODNE LECZENIE,ORAZ MAJĄ STABILIZACJE PRACY I PŁACY. TO CO PAN PROPONUJE TO SĄ ROZWIĄZANIA DLA ZNAJOMYCH Z POSREDNIAKA SWOICH ZNAJOMYCH CZY DZIECI URZEDNIKOW.BO NIKT INNY UMOWY O PRACĘ NIE DOSTANIE Z MŁODYCH.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie