Bochenek: Rząd realizuje program PiS. Na każdym etapie jest gotowy poddawać się ocenie partii

22.08.2017, 08:24; Aktualizacja: 22.08.2017, 08:37
Bochenek był pytany w radiowych Sygnałach Dnia o doniesienia medialne, z których wynika, że Beatę Szydło na stanowisku premiera mógłby zastąpić szef PiS Jarosław Kaczyński albo wicepremier Mateusz Morawiecki.

Bochenek był pytany w radiowych Sygnałach Dnia o doniesienia medialne, z których wynika, że Beatę Szydło na stanowisku premiera mógłby zastąpić szef PiS Jarosław Kaczyński albo wicepremier Mateusz Morawiecki.źródło: Newspix
autor zdjęcia: GRZEGORZ KRZYZEWSKIFOTONEWS

Rząd premier Beaty Szydło cały czas pracuje i realizuje program PiS; jesteśmy gotowi na każdym etapie poddawać się ocenie swojego środowiska politycznego - to jest coś naturalnego - powiedział we wtorek rzecznik rządu Rafał Bochenek.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (2)

  • Jak nie KIJEM ... to PAŁĄ, (2017-08-22 11:24) Zgłoś naruszenie 20

    Za czasów PRL ... był Rząd PZPR z przystawkami, ale rządziło Biuro Polityczne PZPR i I sekretarz PZPR. Obecnie w okresie PIS-Bolszewii ... jest Rząd PIS z przystawkami, ale rządzi Komitet Polityczny PIS ... I Prezes PIS. HISTORIA POLSKI zatoczyła Koło ... i przyszła "NOWA ZMIANA", nazwana dla niepoznaki przez PIS-Bolszewików "DOBRĄ ZMIANĄ"

    Odpowiedz
  • Nadajesz młody ...(2017-08-22 18:02) Zgłoś naruszenie 00

    .... jak tow. Urban i nawet sam o tym nie wiesz.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie