Senacka komisja przyjęła bez poprawek nowelę o ustroju sądów powszechnych

13.07.2017, 22:17; Aktualizacja: 13.07.2017, 22:25
Wniosek o przyjęcie nowelizacji bez poprawek zgłosił senator PiS Marek Martynowski. Z kolei senator PO Jan Rulewski zgłosił wniosek o odrzucenie noweli w całości, podnosząc, że budzi wątpliwości co zgodności z konstytucją. Został on odrzucony przez komisję.

Wniosek o przyjęcie nowelizacji bez poprawek zgłosił senator PiS Marek Martynowski. Z kolei senator PO Jan Rulewski zgłosił wniosek o odrzucenie noweli w całości, podnosząc, że budzi wątpliwości co zgodności z konstytucją. Został on odrzucony przez komisję.źródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Senacka Komisja Praw Człowieka, Praworządności i Petycji przyjęła w czwartek wieczorem bez poprawek nowelę ustawy o ustroju sądów powszechny. Wcześniej także bez poprawek przyjęto nowelę ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Ogrodnik(2017-07-14 08:41) Zgłoś naruszenie 10

    Wydawałoby się, że w Senacie zasiadają mądrzy, doświadczeni zyciowo ludzie. A tu okazuje się, że są tylko marionetkami w rękach innego człowieka. Bezwolni ludzie. Tak ważną ustrojowo ustawę bezkrytycznie przekładają "z biurka na biurko". WSTYD senatorowie PISu !

    Odpowiedz
  • Tak jak ....(2017-07-14 12:13) Zgłoś naruszenie 00

    .... w PRL-u !

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie