Magdalena Jethon: Strasznie mnie ten Kaczor wpieprza [WYWIAD]

autor: Robert Mazurek02.03.2017, 20:00; Aktualizacja: 03.03.2017, 07:43
Magdalena Jethon fot. Darek Golik

Magdalena Jethon, dziennikarka radiowa, w latach 2009 oraz 2010–2016 szefowa radiowej Trójki, założyła portal internetowy Koduj24.pl fot. Darek Golikźródło: Dziennik Gazeta Prawna
autor zdjęcia: Darek Golik

- To PiS wprowadził straszny, agresywny język. To jest po prostu obrzydliwe. I do tego te nieustające kłamstwa - mówi Magdalena Jethon, dziennikarka radiowa i była szefowa radiowej Trójki, w rozmowie z Robertem Mazurkiem.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (213)

  • Piot(2017-03-02 20:57) Zgłoś naruszenie 146642

    Człowiek na takim poziomie intelektualnym był dyrektorem radia?

    Pokaż odpowiedzi (11)Odpowiedz
  • eddy(2017-03-02 21:23) Zgłoś naruszenie 69330

    Oni popadają w obłęd, na TVN tylko o PiSie, Kaczyńskim i Macierewiczu. Wczoraj włączyłem "Kropkę nad i" a tam u Olejnik Giertych mówi, że PiS celowo osłabia wojsko polskie po to żeby nie było w stanie sprzeciwić się gdy PiS zniesie wolne wybory, oraz że Giertych zbiera pieniądze (sam dał już 10 tys zł) na przebadanie lekarskie Macierewicza aby stwierdzić czy jest on świrem czy nie.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • AS(2017-03-02 21:33) Zgłoś naruszenie 90330

    HAHAHA "A które swobody nam odebrano? Mam to wszystko wymieniać? Choć jedną. Hmm, nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć. Może nie odebrano nam swobód tak wprost, ale pojawił się strach przed wyrażaniem poglądów."

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Teo(2017-03-02 21:41) Zgłoś naruszenie 73391

    Nie dała rady. Trzeba było wymienić, nauczycielki, które ubrały się na czarno, listy gończe za uczestnikami demonstracji. Rozwalenie TK, przejęcie prokuratury, Cenzura w w TVP. Mało?

    Pokaż odpowiedzi (11)Odpowiedz
  • Tomasz(2017-03-02 21:51) Zgłoś naruszenie 15765

    Brawo DGP - poziom coraz wyższy. Tuzy intelektualne na pewno przyczynią się do zwiększenia poczytności dziennika. Żenda

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Bert(2017-03-02 22:20) Zgłoś naruszenie 51617

    to wuj Axel pozwala na takie zaoranie bojowniczki o demokrację...

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • maria(2017-03-02 22:47) Zgłoś naruszenie 32913

    Też się zastanawiam.Moja sąsiafka lepiej odpowiedziałaby na pytania.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • maxima(2017-03-02 23:13) Zgłoś naruszenie 78521

    Po takim wywiadzie można stwierdzić tylko jedno,to całe szczęście,że takie osoby nie piastują już funkcji publicznych..

    Odpowiedz
  • dziadzioniunio(2017-03-02 23:14) Zgłoś naruszenie 43016

    Szczerze-taka sytuacja: macie firmę sprzątającą biura, pani Jethon przyszła się zatrudnić w charakterze konserwatorki powierzchni płaskich. Czy po takiej rozmowie kwalifikacyjnej zaryzykujecie?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Sybiraczka(2017-03-02 23:20) Zgłoś naruszenie 1322

    Tu brak jest rzeczowej bezstronnej dyskusji.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2017-03-02 23:28) Zgłoś naruszenie 48015

    Kiedy czytam coś takiego, robią mi się ze zdziwienia kwadratowe oczy. Proszę! Niech ktoś mi teraz powie, że Misiewicze to wynalazek PiS-u. Dziennikarka radiowa i była szefowa radiowej Trójki...

    Odpowiedz
  • kawa (2017-03-03 00:06) Zgłoś naruszenie 18367

    Kobieta niedouczona , a jednocześnie bardzo pewna siebie . To takie charakterystyczne ! Częściowo ma rację , gdy mówi o kłamstwach rządzących , szczególnie , gdy idzie o sądownictwo .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • gt(2017-03-03 00:22) Zgłoś naruszenie 60718

    Bez niczyjej pomocy samozaorała się koncertowo! Kaczor jest straszny, Kaczor jest zły, odbiera swobody, łamie konstytucję itd, itp. Ale jak przyjdzie do skonkretyzowania jednego choćby zarzutu wychodzi z niej NIC...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • anty_manipulator(2017-03-03 00:33) Zgłoś naruszenie 39315

    a tak dla porządku - kto wprowadził w Polskie życie POlityczne język nienawiści ? - Pamiętacie tekst o KARTOFLACH ? i jak szybko został podchwycony a przez kogo ?

    Pokaż odpowiedzi (9)Odpowiedz
  • mam ten kraj w tyle(2017-03-03 00:48) Zgłoś naruszenie 415

    Nie ma co się dziwić że to wszystko zaczyna się walić, ano tak to jest jak kadra na jamochłonach zbudowana. Kiedyś bolszewik to był człowiek inteligentny, dynamiczny, kulturalny, dbał o dobro ludu, ale to było za Stalina

    Odpowiedz
  • Krzysztofg83(2017-03-03 05:09) Zgłoś naruszenie 515

    ochlokracja wynaturzenia dewiacje pis tworzą niszczenie wszelkie prawa obywatelskich norm przestrzegania łamiących te kodeksy konstrukcji RP stosuje go do referendum oraz nowych wyborow sejmu juz pora

    Odpowiedz
  • ciekawy(2017-03-03 05:25) Zgłoś naruszenie 29910

    Intelekt nadwyrężony przez cudowne diety czy alkohol?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Galicjanin(2017-03-03 05:27) Zgłoś naruszenie 3759

    Jprd.. jak taka osoba mogła kierować radiem? Ja się pytam..

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ok computer(2017-03-03 06:40) Zgłoś naruszenie 018

    Widzę, że akolici PiSu w szczytowej formie. Zbiorowa hipnoza trwa.

    Odpowiedz
  • he,he(2017-03-03 06:49) Zgłoś naruszenie 130

    Nie dziwi,że bul dobiera sobie takich ludzi. Nie mogą być mądrzejsi od niego.

    Odpowiedz