Andrzej Duda o programie 500 plus: "Spowodował, że wielu ludzi wygląda dzisiaj lepiej"

11.02.2017, 16:58; Aktualizacja: 11.02.2017, 17:18
Prezydent Andrzej Duda

Prezydent Andrzej Dudaźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Prezydent Andrzej Duda powiedział w sobotę, że program 500 Plus przynosi efekt, na którym szczególnie mu zależało: podniesienie jakości życia. Zaznaczył, że jest to niezwykle ważne zawłaszcza we wschodniej części Polski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • BB(2017-02-12 12:41) Zgłoś naruszenie 10

    Widzę dokoła skutki tego 500+, połowa obdarowanych i tak miała dobrą kondycję finansową i kupuje za to luksusowe gadzety. W 30% spowodowało że kobiety porzuciły pracę i zajęły się dziećmi. Niby to dobrze dla rodziny ale gorzej dla nich, bo już na zawsze zostały " kurami domowymi" i zniszczyły dotychczasowy dorobek. Czyli skutek zerowy. W 10% przypadków, tych najgorzej uposażonych, kasa idzie przelewem i wraca do Skarbu Państwa jako podatek. Pozostaje tak naprawdę garstka tych którym to pomogło. Ale tu też kamyczek do ogródka. Czy nie można było załatwić tego inaczej niż przez rozdawnictwo? Może jakaś forma pracy, na przykład zdalnej? Bo coś co przychodzi za darmo i " się należy " potężnie demoralizuje. W ostatecznym rozrachunku ci ostalni też mogą na tym nie zyskać a stracić. Ja bym sobie odpuścił te fanfary Panie Prezydencie.

    Odpowiedz
  • Rownosc prawa(2017-02-12 08:46) Zgłoś naruszenie 50

    Rownosc prawa w Polsce polega na tym, ze bogaty moze zrezygnowac z socjalu 500+, a emeryt moze zrezygnowac z waloryzacji 10+.

    Odpowiedz
  • PRAWO DO SOCJALU 500+(2017-02-12 08:39) Zgłoś naruszenie 30

    Najwazniejsze, zeby prez banku zarabialacy kilka lub kilkadziesiaT milionow rocznie MIAL PRAWO DO SOCJALU 500+.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • KOLEŚ(2017-02-11 21:35) Zgłoś naruszenie 91

    Andrzej Duda o programie 500 plus: "Spowodował, że wielu ludzi wygląda dzisiaj lepiej" A WIELU NIE WYGLADA WCALE BO SZYBCIUTKO PRZENOSZA SIĘ NA ŁONO ABRACHAMA DZIĘKI PROFRAMOWI EUTANAZJA + ALE JAKOŚ PANU PREZYDENTOWI O TYM SIE ZAPOMNIAŁO!

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2017-02-11 20:18) Zgłoś naruszenie 73

    Choć popierałem PIS to jednak nie postawie zadawalającej kropki nad " i " .! Obawiam się ,że 500+ rozdano kosztem ludzi spracowanych od 15r zycia że rozdano kosztem tych co pracowali także dodatkowo w soboty i święta pona-ustawowo w szkodliwych i nieb warunkach pracy okradzionych wstecznie Ustawą POdmostową (pomostową) . Ci ludzie zamiast po 40 latach pracy iść na emerytury mają obecnie wydłużony wiek pracy z 60 na 65 r zycia a zamiennie obiecano Im kompensaty ale jeżeli dożyja!

    Odpowiedz
  • A dzięki nieprzemyślanemu ...(2017-02-11 19:35) Zgłoś naruszenie 113

    ... i pośpiesznemu grudniowemu podpisowi pana prezydenta setki tysięcy będzie miało znacznie gorzej.

    Odpowiedz
  • xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx(2017-02-11 18:40) Zgłoś naruszenie 93

    Moze rozdac kazdemu po 5000 PLN to bedzie wzrost jakosci zycia. pisobolszewiki nie rozdaja swoich pieniedzy tylko wszystkich.

    Odpowiedz