Wróbel: Jak mogliśmy kupić te bzdury

30.12.2016, 07:27; Aktualizacja: 30.12.2016, 07:28
Jan Wróbel

Jan Wróbelźródło: DGP
autor zdjęcia: Wojtek Gorski

Jak jest wojna na górze, społeczeństwo nie musi walczyć” – mawiał prezydent Lech Wałęsa. Dzisiaj zmienił zdanie. Nie tylko on zresztą.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • Bedłuin(2017-01-20 00:02) Zgłoś naruszenie 00

    "...przedłużeniem formacji suk Breżniewa..." - czyli co? Bo nie znam się na historii ZSRR. Chyba że to suk z Bliskiego Wschodu...

    Odpowiedz
  • Pan Murzyński Filipiński(2016-12-30 23:54) Zgłoś naruszenie 90

    Jednak nie wszyscy kupili, to nieuprawniona generalizacja. Ale przeczytałem dzisiaj Andrysiaka i aż nie chce mi się wierzyć, że wierzycie w to co piszecie. Jedynym wytłumaczeniem jest teoria o pułapce inteligencji, która potrafi zracjonalizować każdą niedorzeczność kiedy chce w coś wierzyć, potrafi nawet udowodnić dlaczego wszyscy powinni myśleć tak samo. Na szczęście nie zaliczam się do inteligentny i ciężko wcisnąć mi tak zwany kit.

    Odpowiedz
  • były leming(2016-12-30 20:57) Zgłoś naruszenie 68

    Oby cały ten bzdurny PełOPISdziel zniknął w kiblu historii po następnych wyborach. Najlepiej razem z chłopkami roztropkami z ZSLu. Czy w tym bantustanie kiedyś będzie dobrze? Patrząc wstecz na historię raczej nie...

    Odpowiedz
  • Bert(2016-12-30 19:10) Zgłoś naruszenie 1218

    Wróbel, bzdury i to poniżej poziomu piaskownicy, napisałeś ty.

    Odpowiedz
  • Dobrze zarabiający Nauczyciel(2016-12-30 18:39) Zgłoś naruszenie 1112

    Maciej ty naprawdę w realu istniejesz?

    Odpowiedz
  • Maciej(2016-12-30 14:56) Zgłoś naruszenie 2721

    Naród nie kupił bzdur. Naród dał się przekupić największą aferą łapówkarską w pokomunistycznej Polsce. 500 plus i obniżenie wieku emerytalnego prowadzi nas w stronę Grecji

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2016-12-30 09:04) Zgłoś naruszenie 2211

    Nikt nie kupił żadnych bzdur . Naród wynajął kolejnych złodziei i głupków do przetrzepania poprzednich złodziei i głupków . Bo elit , w tzw. karcie , na razie nie ma .

    Odpowiedz