statystyki

Kaczyński, Duda, Szydło. Na ścianach w CBA wiszą kalendarze z politykami PiS

16.03.2016, 08:24; Aktualizacja: 16.03.2016, 08:30

Jarosław Kaczyński, prezydent Andrzej Duda, premier Beata Szydło. W gabinetach kadry kierowniczej CBA w siedzibie głównej Centralnego Biura Antykorupcyjnego wiszą kalendarze z tymi politykami PiS  - informuje TVN24.pl.

Jak donosi serwis w kalendarzach uwagę zwraca jedna data zaznaczona kirem. To dni miesięcznic smoleńskich czyli 10 każdego miesiąca.

Źródło: TVN24.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

reklama

  • dziadek Franek(2016-03-16 09:21) Odpowiedz 206

    do @ ! - " Konieczna jest polityka utrzymywania ludzi w stanie głupoty. ..". powiedział Mao Tse Tung

    Pokaż odpowiedzi (1)
  • agent(2016-03-16 09:30) Odpowiedz 2015

    To ważne, bo od 1 stycznia mamy obowiązek się do nich modlić każdego dnia przed rozpoczęciem pracy.

  • TVN i wszystko jasne(2016-03-16 09:50) Odpowiedz 158

    A na biurku Kanclerz Merkel stoi Portret Carycy Katarzyny II . Upodobania są różne jak widać. Ale powiem jedno Ukazały się ostatnio publikacje (źródło Wykop) iż grupa ITI (TVN) została założona przez obcą agenturę i śp. prezesa TVN. Polecam lekturę i wszystko jasne n/t tych mediów, po co to robią i na czyje zlecenie.

  • !(2016-03-16 08:51) Odpowiedz 148

    Czy GP naprawdę nie ma do przekazania ważniejszych informacji?

  • reporter(2016-03-16 10:09) Odpowiedz 108

    Czytajcie nie tylko "w sieci" i "do rzeczy" a będziecie mieli szersze horyzonty. Wieloletni korespondent TVP ma dość. I pisze list do szefa TVP Info: "nie mam ochoty współpracować z tubą propagandową".

  • do @ dziadek Franek (2016-03-16 11:18) Odpowiedz 911

    Jacek KURSKI apologeta neo-BOLSZEWIKÓW z PIS ... nominowany na prezesa TVP RZĄDOWA ... jest lokalnym KRZEWICIELEM MAOIZMU .... "CIEMNY LUD i TAK TO KUPI" ... i wywiązuje się podobno nieźle z tego. Gazeta Prawna przy tym to ... MAŁY PIKUŚ.

  • karol(2016-03-16 19:11) Odpowiedz 72

    Każdy wie, że za tej kadencji CBA będzie tworzyć zbrojne ramię PIS-u! Nic dziwnego, że prezydent Duda i premier Szydło oraz ich promotor są ich idolami.

  • xyz(2016-03-16 21:46) Odpowiedz 22

    Beata na kalendarzowej rozkładówce?A jej broszka?

    Pokaż odpowiedzi (1)
  • Bert(2016-07-14 19:53) Odpowiedz 10

    Wg wuja Axela - dobrodzieja DGP, to w CBA powinny wisieć portrety Schultza, Timmermansa i Junckera.