statystyki

Kajetan P. zaatakował policjantów. Próbował gryźć i był agresywny

01.03.2016, 10:25; Aktualizacja: 01.03.2016, 10:39
Kajetan P. wyprowadzany z Prokuratury Okręgowej

Kajetan P. wyprowadzany z Prokuratury Okręgowej, PAP/Radek Pietruszkaźródło: PAP

Kajetan P. próbował dwukrotnie ugryźć policjantów konwojujących go wojskową CASĄ z Malty do Polski - dowiedział się nieoficjalnie reporter RMF FM Krzysztof Zasada. 27-latka podejrzanego o brutalny mord w Warszawie konwojowało trzech funkcjonariuszy.

Reklama


Reklama


Jak donosi RMF FM, do szarpaniny miało dojść podczas podchodzenia do lądowania w momencie zapiania pasu skutemu Kajetanowi P. Wtedy poszukiwany próbował ugryźć jednego z funkcjonariuszy w rękę. Druga tego typu sytuacja miała miejsce przy sprawdzaniu kajdanek na nogach. Wtedy Kajetan P. dokonał próby ugryzienia jednego z funkcjonariuszy w ucho.

RMF FM informuje, że eskortowany zachowywał się agresywnie, ale udało się go ubezwładnić.

Źródło: www.rmf24.pl

Reklama


Źródło:PAP

Reklama

 • sa(2016-03-01 11:33) Odpowiedz 61

  Jak dzikie zwierze , b. niebezpieczny dla otoczenia .Powinien być za kratami do końca życia !!!!

 • Grzesiek (2016-03-01 12:26) Odpowiedz 63

  Jak to jest, że według wielu sondaży, przeprowadzanych zarówno w kraju, jak i wielu innych państwach Europy, większość społeczeństwa (to póki co tylko sondaże) jest za karą śmierci, a w ustawodawstwie tychże państw kary tej nie ma. Rozumiem zobowiązania wynikające z umów, ale to do suwerena władza należy, zatem kolejny raz władza pokazuje plebsowi że to ona ma rację? Władza wszak z ludu pochodzi, więc co jest grane. Człowiek z artykułu z chwilą popełniania zbrodni dał do zrozumienia społeczeństwu, że ma je za nic, zatem po cóż społeczeństwo to ma go teraz za kratami utrzymywać? Gdzie ekonomia do licha ! W prawie rzymskim spotkałaby go jedna słuszna kara, ale jak zwykle rzekomo oświecona Europa przyznaje prawa tym, dla których prawo jest niczym. Geneza związana z religią? Fałszywym miłosierdziem?

 • 4vt(2016-03-01 18:40) Odpowiedz 20

  pała i lać - zaraz się skonczą morderstwa, napady, gwałty

 • asa(2016-03-01 14:01) Odpowiedz 10

  Jako syn pani prokurator będzie skierowany do szpitala psychiatrycznego..Już widać te ceregiele i ekstra historie z jego zatrzymaniem Wina w dużej mierze zostanie przypisana ofierze.

 • Leo(2016-03-01 11:38) Odpowiedz 00

  Redaktorze, literówki kolą.

 • sa(2016-03-01 12:49) Odpowiedz 00

  Tak ma Pan rację ,nie ma żalu za grzechy , mocnego postanowienia poprawy ,szans na bezpiecznego człowieka, to jakie prawo mu przysługuje , chrześcijańskie ????!!!!! .Chyba,że wymyślone swoiste przez lewaków UE, mocno się sparzyli z kolorowymi (z islamu) , nadal nie widzą błędu i innym swoje narzucają !

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama