statystyki

Kaczyński: "Dobrej zmianie" przeciwstawiają się ci, którzy stracili przywileje

29.02.2016, 20:24; Aktualizacja: 01.03.2016, 11:59
Jarosław Kaczyński

Kaczyński: "Dobrej zmianie" przeciwstawiają się ci, którzy stracili przywilejeźródło: ShutterStock

Jarosław Kaczyński chwali "dobrą zmianę" przeprowadzaną przez rząd, w tym Program Rodzina 500 Plus. Jednocześnie prezes PiS zwraca uwagę, że istnieje silny front sprzeciwu wobec działań władz, organizowany przez poprzednią ekipę rządzącą.

Reklama


Reklama


Jarosław Kaczyński mówił w Mońkach na Podlasiu, że ci ludzie stawiają taki opór "dobrej zmianie", bo utracili przywileje wynikające z władzy. Dodał, że korzystano z nich także nielegalnie, a ludzie - jak się wyraził - "tamtej ekipy" nie odpowiadali za swoje czyny, bo mieli "nieformalny immunitet".

Jarosław Kaczyński był dziś na Podlasiu, by udzielić wsparcia kandydatce PiS Annie Marii Anders w zaplanowanych na 6 marca wyborach uzupełniających do Senatu. Oprócz Moniek prezes PiS odwiedził też Zambrów, gdzie, podobnie jak w Mońkach, spotkał się z mieszkańcami.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

  • obserwator(2016-02-29 20:52) Odpowiedz 22

    Arogancja, łamanie prawa, przejęcie stanowisk i dzielenie narodu." Dobra zmiana"

  • Adam(2016-03-01 01:15) Odpowiedz 00

    To się może zgadzać. Mateusza Kijowskiego nie stać nawet na płacenie alimentów a Lech Wałęsa który właśnie dołączył, nie będzie miał już takiego zarobku za granicą a jego Instytut ma kłopoty finansowe. Nie można wykluczyć, że planują zamach, żeby się znowu dorwać do koryta.

  • Krytyk oszustów(2016-03-01 19:25) Odpowiedz 00

    SZkoda, że pan Kaczyński nie pokazał dobrej strony "dobrej zmiany" poza 500+ - nie dla każdego dziecka jak zapowiadała kandydatka na premiera, Nawet jak urodzą się bliźniaki to te 500 zł dostanie tylko 1 z nich, sic. Dlaczego tak prostego przykłady pan nie przewidział? A powinien......................................O innych zmianach lepiej nie pisać. Łamiecie Konstytucję, która jeszcze obowiązuje.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama