statystyki

Sprawa Kajetana P.: Sąd zdecydował o przedłużeniu aresztu

27.02.2016, 20:00; Aktualizacja: 27.02.2016, 20:05
Kajetan P. wyprowadzany z Prokuratury Okręgowej

Kajetan P. wyprowadzany z Prokuratury Okręgowej, PAP/Radek Pietruszkaźródło: PAP

Sąd zdecydował o przedłużeniu o trzy miesiące aresztu tymczasowego dla Kajetana P. Prokuratura Okręgowa w Warszawie postawiła mu dziś zarzut zabójstwa kobiety. 27-latka wczoraj przetransportowano z Malty, gdzie 17 lutego ujęła go policja.

Reklama


Reklama


Wcześniej prokurator Wojciech Sołdaczuk z Prokuratury Okręgowej w Warszawie powiedział, że Kajetan P. przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia, które są zbieżne z materiałem dowodowym. Podejrzany zrezygnował z adwokata i przed sądem będzie bronił się sam.

Ewa Leszczyńsk-Furtak, rzeczniczka Sądu Okręgowego w Warszawie ds. karnych potwierdziła IAR, że Sąd Rejonowy Warszawa-Mokotów pozytywnie rozpatrzył wniosek prokuratury o przedłużenie tymczasowego aresztu. Kajetan P. będzie w nim przebywał co najmniej do 25 maja.

Do zabójstwa doszło 3 lutego. Kajetan P. zamordował nauczycielkę języka włoskiego w jednym z warszawskich bloków. Policja ścigała go przez dwa tygodnie.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

  • Ojej, a to cała brygada(2016-02-27 21:17) Odpowiedz 20

    pilnuje tego chudzielca?

  • Jerry(2016-02-28 15:55) Odpowiedz 00

    Psychol naoglądał się "Milczenia owiec" i wyciągnął wnioski. Do tego prowadzą filmy, o "sympatycznych psychopatach". A teraz Hopkins powinien walnąć skruchę.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama