statystyki

Niemcy: Władze nie wiedzą co dzieje się z tysiącami uchodźców

26.02.2016, 12:43; Aktualizacja: 29.02.2016, 14:10
Władze Niemiec przyznają, że nie wiedzą co dzieje się z wieloma uchodźcami, którzy w minionym roku przybyli do tego kraju

Władze Niemiec przyznają, że nie wiedzą co dzieje się z wieloma uchodźcami, którzy w minionym roku przybyli do tego krajuźródło: ShutterStock

Władze Niemiec przyznają, że nie wiedzą co dzieje się z wieloma uchodźcami, którzy w minionym roku przybyli do tego kraju. Chodzi o ponad 130 tysięcy osób, z którymi nie ma kontaktu.

Reklama


Reklama


W ubiegłym roku w Niemczech zarejestrowano milion sto tysięcy uchodźców. Ministerstwo spraw wewnętrznych przyznało teraz, że nie wie co dzieje z niemal co ósma osobą. Nie ma ich w ośrodkach do których zostały skierowane. Władze podejrzewają, że wielu uchodźców wyjechało z Niemiec do innych krajów, pozostali żyją poza systemem. Nie wiadomo gdzie są ani co robią.

Niemieckie media zauważają jednocześnie, że w ostatnich dniach wyraźnie spadła liczba nowych uchodźców przybywających do kraju. W minioną środę było to zaledwie 140 osób. Latem ubiegłego roku każdego dnia przyjeżdżało po kilka tysięcy. Zdaniem policji spadek można tłumaczyć gorszą pogodą i ostrzejszymi kontrolami na tak zwanym szlaku bałkańskim.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

  • Uciekli przez komin.(2016-02-26 16:50) Odpowiedz 20

    Cóż za cudowny przypadek, resztki naszej armii rozstawione są nie gdzie indziej, a na zachodzie właśnie. Wystarczy rozstawić trójnogi i naparzać długimi seriami, jak Ślązacy pod Stalingradem. A Niemcy z Polski raus!

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama