statystyki

PiS wygrało wybory, prokuratura umorzyła śledztwo ws. finansów SKOK?

06.02.2016, 18:39; Aktualizacja: 06.02.2016, 18:40

Prokuratura chciała zbadać finanse SKOK-ów i senatora Biereckiego. Śledztwo toczyło się z impetem, ale pięć dni przed wyborczym zwycięstwem PiS przejął je inny prokurator. Dwa miesiące później sprawę umorzono – ustalił „Newsweek”.

Reklama


Reklama


Postępowanie toczyło się w gdańskiej prokuraturze i dotyczyło przepływów finansowych między luksemburską spółką, w której członkiem zarządu jest Grzegorz Bierecki, a krajowymi SKOK-ami. Więcej na Newsweek.pl.

Reklama


Źródło: Źródło zewnętrzne

Reklama

  • Newsweek, LIS , Onet(2016-02-06 20:15) Odpowiedz 95

    Newsweek to LIS , a LIS to Onet, a to wszystko opłacane przez niemieckich wła scicieki tych mediów. Wiarygodność antypisowskiego propagandzisty i to za obce srebrniki musi budzi zawsze wątpliwości. I budzi je.

  • Leo(2016-02-06 19:15) Odpowiedz 81

    I co teraz? Ziobro winien, czy Seremet? Kopacz wina, czy Schetyna?

  • KALIF(2016-02-06 22:14) Odpowiedz 53

    GDYBY SZEFEM Newsweek”. NIE BYŁ TOW> LIS [SZMACIAK] TO BYM UWIERZYŁ a pro po nie czytam niemieckiej gadzinówki i to do teg lewackiej

  • KALIF(2016-02-06 22:14) Odpowiedz 52

    GDYBY SZEFEM Newsweek”. NIE BYŁ TOW> LIS [SZMACIAK] TO BYM UWIERZYŁ a pro po nie czytam niemieckiej gadzinówki i to do teg lewackiej

  • Przyszedł i przejął, to proste prawda?(2016-02-06 20:35) Odpowiedz 54

    Ach ten PiS, już przed wyborami był wszechmocny. I dlatego wszystkich sędziów w TK obsadził z PO. A po was, wy żyddojczecajtungi też przyjdzie PiS i was wreszcie wy_doli razem z waszymi polskimi parobkami, nawet z tymi tchórzliwymi, którzy się boją podpisać. Tfu, syfiarze!

    Pokaż odpowiedzi (1)
  • KALIF(2016-02-06 22:18) Odpowiedz 51

    Niemiecka gazeta ekonomiczna bije na alarm: "Populistyczna partia PiS obrała w polityce gospodarczej kurs dbania przede wszystkim o polskie interesy". O czyje więc przede wszystkim interesy dbał rząd PO Populistyczna partia PiS obrała w polityce gospodarczej kurs dbania przede wszystkim o polskie interesy — głosi główna teza tekstu. Dalej dowiadujemy się, że żal Niemców ma bardzo namacalny powód. PiS podkreśla, że przedsiębiorstwa produkujące w Polsce będą w przyszłości faworyzowane przy udzielaniu zleceń. Taki nacjonalistyczny kurs podoba się zwolennikom PiS-u, przy czym nie przeszkadza im to zupełnie, że są zrywane wstępne umowy zawarte przez poprzedni rząd. No więc o co chodzi w tych obawach o „kurs PiS na polskie interesy”? Wygląda na to, że „Handelsblatt” nieopatrznie wsypał rząd poprzedni. Aż tak mało w działaniach rządu Tuska i Kopacz było interesów polskich, że taka rozpacz za Odrą?

  • jasnowidz(2016-02-06 21:05) Odpowiedz 48

    ZLODZIEJSKIE SQURWYSYNY pisdowskie, ale do czasu, w koncu ktos bedzie MOCNIEJSZY NIZ wy szmaty bandyckie!

    Pokaż odpowiedzi (1)
  • KALIF(2016-02-06 22:14) Odpowiedz 42

    GDYBY SZEFEM Newsweek”. NIE BYŁ TOW> LIS [SZMACIAK] TO BYM UWIERZYŁ a pro po nie czytam niemieckiej gadzinówki i to do teg lewackiej

  • prokurator tez czlowiek, i też chroni swoją DOOPĘ(2016-02-06 20:54) Odpowiedz 310

    Prawo ... prawem, ale sprawiedliwość i tak musi być po stronie PIS, szczególnie po wyborczym sukcesie PIS

  • zdziwiony(2016-02-06 20:18) Odpowiedz 38

    Dziwne, ze fanatycy prezesa jeszcze się na tym forum nie cieszą bo przecież maksyma: "sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie" to ich sztandarowa zasada.

  • odprawa dla prezesa(2016-02-07 00:16) Odpowiedz 34

    PIS dało się wmanewrować w kombinacje ze SKOKI=-ami.. Prezes i jego spółka... Kpina. Ukrywanie zwykłego złodziejstwa i narażanie państwowych pieniędzy dla pok\rycia start...Nieprawdopodobne oszustwo i arogancja, która odbiera inteligencję zwykłym, ludziom, którzy płacą za złodziejstwo i oszustwa prezesów i ich politycznych popleczników z PIS...

    Pokaż odpowiedzi (1)
  • Arek"Aiwa-Platz"(2016-02-07 08:16) Odpowiedz 30

    Za sam tytuł jest paragraf kk mówiący o działaniach mogących narazić Prokuraturę na utratę zaufania niezbędnego do pełnienia danego stanowiska. Znak zapytanie nic nie zmienia, utrata może być. Leppera też za zadawanie pytań ukarali.