statystyki

Patryk Jaki oskarża posła Kropiwnickiego o prowadzenie agencji towarzyskiej. PO żąda dymisji wiceministra sprawiedliwości

29.01.2016, 08:02; Aktualizacja: 29.01.2016, 09:08
Patryk Jaki

Patryk Jakiźródło: newspix.pl

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki oskarżył z sejmowej mównicy Roberta Kropiwnickiego o prowadzenie agencji towarzyskiej w swoim domu. Poseł powoływał się na skargi mieszkańców z okręgu wyborczego posła Platformy Obywatelskiej. Szef klubu PO Sławomir Neumann zażądał od premier Beaty Szydło natychmiastowej dymisji wiceministra Patryka Jakiego. -

reklama


reklama


Podczas dyskusji na temat prokuratury, prowadzonej w trakcie głosowań, liczne pytania do wnioskodawców zadawał Robert Kropiwnicki (PO).

Na pytania posłów odpowiadał wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki (PiS).

- Sytuacja jest trudna, bo poseł Kropiwnicki wychodzi na mównicę i mówi wielokrotnie o standardach. Problem polega na tym, że mieszkańcy okręgu pana posła Kropiwnickiego skarżą się, że pan poseł Kropiwnicki w swoim mieszkaniu prowadzi agencję towarzyską - powiedział Jaki.

Posłowie opozycji zaczęli krzyczeć do Jakiego: "Zejdź z mównicy".

Po przerwie głos zabrał Sławomir Neumann. "Prokuraturę oddaliście ludziom posługującym się donosami" - mówił. - Takim ludziom oddaliście władzę w prokuraturze, ludziom, którzy posługują się anonimami, którzy posługują się donosami, jako dowodami w sprawie, takim ludziom oddaliście prokuraturę - dodał.

Na koniec zażądał, by premier Beata Szydło zdymisjonowała Jakiego.

reklama


Źródło:x-news

reklama

  • Leo(2016-01-29 09:43) Odpowiedz 155

    Prawdą jest, że w mieszkaniu posła Kropiwnickiego znajduje się agencja towarzyska i poseł Kropiwnicki czerpie z tego korzyści. Czy ją osobiście prowadzi - tego nie wiem. Z pewnością dla niego to chluby nie przynosi. Na plus należy zaliczyć, że chyba tego "towarzystwa agencyjnego" nie okrada, jakkolwiek w PO takie postępowanie nie jest standardowe.

  • krol(2016-01-29 09:29) Odpowiedz 136

    PO to może rządać hi hi hi hi. Dlaczego polscy prokuratorzy nie wysylają jeszcze wezwać adla aferzystów i przekrętasów z ośmioleniego państwa kolesi ?

  • wpolityce.pl(2016-01-29 10:04) Odpowiedz 104

    Tu szczegóły.

  • Leo(2016-01-29 10:14) Odpowiedz 94

    Uzupełnienie: pisząc, że poseł Kropiwnicki czerpie z tego korzyści, nie jest równoznaczne z nazwaniem go alfonsem.

    Pokaż odpowiedzi (1)
  • No to ....(2016-01-29 10:50) Odpowiedz 62

    .... ładne towarzystwo...wzajemnej adoracji.

  • KALIF(2016-01-29 11:08) Odpowiedz 65

    Wreszcie ktoś to głośno POwiedział. PLATFUSY TO KREATURY

  • Temida(2016-01-29 09:59) Odpowiedz 611

    Wszystko to błędy i kłamstwa PiS. PiS uzyskał 37,5% w 2015 r Platforma (PO) w 2007 i w 2011 uzyskała wynik ponad 40%. TEN KTO KŁAMIE MUSI SIĘ TŁUMACZYĆ. TO NIE JEST PROMOCJA. NAM JEST WSTYD ZA PIS. Artykuł napisany przez MSZ ma walor wyjaśnienia zdarzeń, które miały miejsce w Polsce, podczas wizyt Prezydenta, który skarżył się do Prezydenta Niemiec Gaucka, który ma kilka błędnych zachowań na Ukrainie i w Polsce. oraz premier Szydło w KE, gdzie myliła uchodźców z imigrantami ekonomicznymi,.Mówiła o wyjątkowej wygranej i większości PiS w 2015 r. w okresie 25 lat, a to jest kłamstwo zobacz początek..

    Pokaż odpowiedzi (1)
  • obserwator(2016-01-29 20:05) Odpowiedz 51

    Jaki wpisuje się doskonale w pisowską mentalność. Kłamstwa, insynuacje i oblewanie pomyjami przeciwników politycznych to u nich standard.

  • A.M.D.G.(2016-01-29 11:08) Odpowiedz 57

    "Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki oskarżył z sejmowej mównicy Roberta Kropiwnickiego o prowadzenie agencji towarzyskiej w swoim domu"... Jak widać, jesteśmy bardzo szczęśliwym krajem, bez problemów i bardzo wysoko rozwiniętym gospodarczo... Nasze dzieci nie muszą wyjeżdżać za granicę "za chlebem"... Jedynymi sprawami, jakimi na poważnie zajmuje się Sejm RP jest to, czy w mieszkaniu należącym do posła X jest "agencja towarzyska" czy też jej nie ma, a jeśli jest to kto ją prowadzi?... Szczęśliwy to kraj, Polska...

  • Ted(2016-01-29 10:59) Odpowiedz 43

    Chyba poseł nie może prowadzić działalności gospodarczej?

  • "Alfons" z PO?(2016-01-29 13:01) Odpowiedz 33

    Szejfeltowi naganiał ?

  • abdull(2016-01-29 19:54) Odpowiedz 11

    NO WLASNIE BARDZO DOBRZE ZE WRESCIE KTOS SIE ODWAZYL POWIEDZIEC NIE UKRYWAC. A DLACZEGO TAK PO SIE PLUJE TO DLACZEGO NIE ODPOWIEDZIAL NA PYTANIE PANA MINISTRA JAKIEGO GDY GO ZAPYTAL ZE TO PRAWDA. ALE W PO TO LUDZIE SA PRZYZWYCZAJENI DO KAMUFLOWANIA KLAMST A PRAWDA DO DLA NICH DZIALA JAK PLACHTA NA BYKA I TAK SIE ZACHOWAL PAN POSEL KROPIWNICKI Z ZALEM MUSZE TO STWIERDZIC ALE PRAWDZIWIE. PRAWDA BOLI KROTKO A KLAMSTWO BOLI DLUGO I NIE MOZNA SIE GO POZBYC. TAK TRZYMAC PANIE MINISTRZE JEST PAN MLODY I ODWAZNY DAMY RADE ZWYCIEZYMY