statystyki

KE chce wymusić na Polsce obowiązkowe przyjmowanie uchodźców

24.01.2016, 12:03; Aktualizacja: 24.01.2016, 12:05
Komisja Europejska nie odpuszcza Polsce w sprawie uchodźców. Na zdj. Jean-Claude Juncker

Komisja Europejska nie odpuszcza Polsce w sprawie uchodźców. Na zdj. Jean-Claude Junckerźródło: Bloomberg

Komisja Europejska nie odpuszcza Polsce w sprawie uchodźców. Chce tylnymi drzwiami wymusić obowiązkowe przyjmowanie migrantów.

Źródło:RMF FM

Reklama

  • EWA(2016-01-24 13:12) Odpowiedz 220

    ..."wymusić obowiązkowe przyjmowanie migrantów."... - tak wygląda prawdziwa demokracja w zapyziałej, głupiej, zakłamanej UE, gdzie jakiś cymbał powiedział, iż Polska w UE po raz pierwszy w ponad 1000-letniej historii jest suwerenna. Najwyższy czas opuścić ten reżimowy obóz, bo niepodległość nie ma ceny liczonej w euro.

  • EU(2016-01-24 12:59) Odpowiedz 210

    Ci wszyscy "uchodźcy" to tchórze , powinni walczyć o swój kraj , tak jak to robiły zniewolone przez hitlerowców narody Europy.

  • dziadek Franek(2016-01-24 13:16) Odpowiedz 180

    PIetru o uchodźcach:--- "Możemy się uczyć od Niemców. Najlepiej przyjmować ich do parafii" - Niech przyjmie do swojej Nowoczerskiej parafi Tarowickiej

  • myśliwy(2016-01-24 13:12) Odpowiedz 180

    Przewodniczący KE Jean-Claude Juncker po raz kolejny pokazał swoją butę i ignorancję. ----Na zadawane przez Glenna Jorgensena niewygodne pytania odpalił, że odpowie "ale wtedy, kiedy będzie chciał". Szkoda, że Jorgensen nie miał przy sobie alkomatu. Mógłby sprawdzić, czy Juncker przypadkiem znowu nie jest pijany.

  • "nela"(2016-01-24 13:56) Odpowiedz 150

    Merker zaprosiła sobie gości to niech ich gości nam w Polsce nie potrzebni są emigracji. Jak zapraszam sobie gości to nie wysyłam ich do sąsiada. ..KE niech Polski nie uszesliwiaja na sile..

  • kelner(2016-01-24 14:18) Odpowiedz 140

    To już koniec UE przynajmniej w takim kształcie w jakim jest obecnie. My Polacy powinniśmy w tej UE budować własną Słowiańską strukturę w oparciu o Grupę Wyszehradzką. Unia Europejska jest już w końcowej fazie rozkładu i tego rozkładu nic i nikt już nie zatrzyma. Chiński projekt Jedwabnego Szlaku z końcowym jego etapem w krajach Europy Środkowej, całkowicie zmienia Geopolitykę Eurazji i przenosi środek ciężkości handlu, rozwoju, inwestycji z Niemiec do Polski i reszty krajów Grupy Wyszehradzkiej.------------------ Ta sytuacja diametralnie zmienia strukturę polityki Europejskiej. Bo niedługo najważniejsze wydarzenia gospodarcze mogą odbywać się w Warszawie a Bruksela i Berlin staną się mniej znaczącymi ośrodkami polityki europejskiej. Dojdzie wtedy do spięcia i rozpadu UE na część wschodnią i zachodnią europy. Merkel już 18 razy odwiedziła Chiny a od zainicjowania projektu Jedwabny Szlak 3 razy. Chiny ustaliły Stopę jedwabnego szlaku w Polsce a to oznacza, że centrala dystrybucji wszystkich towarów kierowanych na Europę będzie znajdować się w naszym kraju. Niemcy doskonale zdają sobie sprawę z tego faktu dlatego też cała nagonka na Prezydenta i Rząd, pseudo marsze w obronie demokracji, medialna panika i histeria o jakimś tam zamachu stanu są inspirowane przez Niemcy. Wystarczy zestawić wszystkie media podsycające lamet lewactwa – w 90 % są to media niemieckie. Niemcom towarzyszą unijni krzykacze będący pod butem Merkel – Schulz, Tusk i jacyś tam Belgowie. Naród jest nie informowany przez media głównego nurtu, o sprawach istotnych dla Polski i o tym co tak naprawdę wyprawia opozycja z rumuńską przybłęda Petru na czele.

  • POmroczność - stan umysłu leniżerii(2016-01-24 14:34) Odpowiedz 110

    Można sie spodziewac ze do panstw niepokornych (Polska,Wegry)trafi element gorszego sortu jak gwalciciele,mordercy czy inni skazani za huliganstwo. Dlatego uwazam ze kraje europy srodkowo-wschodniej powinny odmowic przyjmowania uchodzcow bez wzgledu na wczesniejsze zobowiazania czy konsekwencje Unii.

  • Wszystko jasne(2016-01-24 13:34) Odpowiedz 90

    do @ dziadek Franek- oraz powiedział -Petru: Uchodźcy ekonomiczni nie będą do nas uciekać. Jesteśmy biednym krajem (RadioZet.pl)

  • olo(2016-01-24 16:20) Odpowiedz 70

    Szwaby walcie się !!!

  • StAAbrA(2016-01-24 18:31) Odpowiedz 60

    KE chce zasyfić polki kraj i polski naród islamską zarazą . Nie muszę dodawać , w jakim celu , bo do zrozumienia tego szwindlu wystarczy mieć 2B .

  • antysystempolska.pl----wejdż na stronę,obrazuje to(2016-01-24 12:13) Odpowiedz 50

    ludzi godnych przyjęcia w nasze progi,......-------

  • Kto beszczelnie atakowak Premier PR w Strasburgu(2016-01-25 02:34) Odpowiedz 10

    Wśród głównych przeciwników Polski było głównie trzech lewaków, z czego jeden nie zdał nawet matury, drugi dał się poznać jako pedofil a trzeci - jako premier Belgii - tuszował wielką miedzynarodową aferę pedofilską. Pierwszy to Martin Schultz - awanturnik, pieniacz i cham, który obrażał Polaków, piętnował wszystkich broniacych interesu narodowego jako "egoistów narodowych" i "nacjonalistów", groził nam interwencją zbrojną (jeśli nie przyjmiemy narzuconej odgórnie ilości imigrantów), a na eurodeputowanego z Polski (Janusza Korwin - Mikkego) nakładał kary finansowe za wypowiedzi niezgodne z modą brukselską. Drugi z antypolskich harcowników to Daniel Cohn - Bendit - niemiecko - francuski skrajny lewak, który 40 lat temu dał się poznać jako pedofil i propagator pedofilii. Dla niewtajemniczonych cytuję jego wypowiedź (głośną i szokującą) z 1975 roku: "Od dawna miałem ochotę pracować z dziećmi. W 1972 r. złożyłem podanie o pracę w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój nieustanny flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Rzecz jasna niejedna z nich przygląda się rodzicom, kiedy się pieprzą. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem." Wreszcie trzeci antypolski paszkwilant - Guy Verhofstadt - premier Belgii, w którego rządzie zabrakło miejsca dla chrześcijańskich demokratów i który wprowadził w Belgii jako w drugim (po Holandii) kraju świata małżeństwa jednopłciowe i zgodę na eutanazję (!). Jako premier, Verhofstadt zaliczył jeszcze jedną kompromitację: podlegające mu organa ścigania nie zrobiły niczego, gdy znany pedofil - morderca - Marc Dutroux - ujawnił w trakcie swojego przewodu sądowego szczegóły paneuropejskiego biznesu pedofilskiego. Te "wyczyny" to było za dużo nawet jak na zlaicyzowane społeczeństwo belgijskie. Wyborcy pokazali panu Verhofstadtowi czerwoną kartkę i ten rasowy, europejski lewak, musiał uciekać po synekurę do Brukseli. Reaktywował tam skrajnie antychrześcijańską lożę masońską "Spinelli", w której znaleźli się m.in. Mario Monti, Joschka Fischer i dwie wpływowe Polki: Danuta Hubner i Róża Thun. Gdyby zajrzeć głębiej w biografie co bardziej prominentnych postaci UE, walczących o "praworządność" w Polsce, to znajdziemy tam komunistę Romano Prodioego, maoistę Jose Manuela Barroso, komunistkę Federicę Mogherini i dziesiątki innych, podejrzanych typów. Czy oni mają moralne prawo do wypowiadania się na temat Polski? Czy mają moralne prawo krytykować Polskę? Odpowiedx wydaje się oczywista. ANCYCHRYST Zdjęcie użytkownika Lech Kaczmarek.

  • hahaha(2016-01-25 08:07) Odpowiedz 00

    Merkel zaprosiła ale nie do siebie