Eksperci o spotkaniu Duda-Tusk: Wojna polsko - polska przenosi się do Brukseli

18.01.2016, 20:21; Aktualizacja: 18.01.2016, 20:23
Duda, Tusk, Bruksela, Rada Europy

Choć Donald Tusk na spotkaniu reprezentował Radę Europejską, jako byłego premiera i szefa partii nie da się go, w opinii Piotra Pisarskiego, w pełni oddzielić od aktywności Platformy Obywatelskiejźródło: PAP
autor zdjęcia: Jacek Turczyk

Tak uważa Piotr Wawrzyk z Uniwersytetu Warszawskiego. Prezydent spotkał się z przewodniczącym Rady Europejskiej podczas wizyty w Belgii.

Źródło:IAR

Reklama

Komentarze (7)

  • Lejkowitz (2016-01-19 09:22) Zgłoś naruszenie 11

    Prezydent Duda spotkał się z reprezentantem Niemiec.

    Odpowiedz
  • robotnica(2016-01-19 07:44) Zgłoś naruszenie 20

    przenosicie, wy z ,,jasnej strony mocy", nawet zrobiliście zrzutę na podróż dla tego waszego lidera Kijowskiego, który nie ma pieniędzy dla swoich dzieci.

    Odpowiedz
  • drwal(2016-01-19 07:32) Zgłoś naruszenie 53

    Wielka szkoda Panie Tusk.Można by na szerszym forum podyskutować o ośmioletnich osiągnięciach dotyczących zielonej wyspy.----Donald nie w formie intelekt spada dowcipasy kiepawe a pamięć ? chyba demencja zapomniał dziad jak młodzikiem był i w nocy z Bolkiem liczył głosy na obalenie Olszewskiego w sumie Nowemu Prezydentowi współczuje i podziwiam jak widać wykazuje najwyższe loty dyplomacji opanowania i cierpliwości ... ja bym nie dał rady..... jak bym mu walną gatkę ... to chłop tydzień nie spał a media w całej europie miały by używanie. . . . przez miesiąc

    Odpowiedz
  • hehehe(2016-01-18 23:37) Zgłoś naruszenie 29

    poziom du.y do poziomu Tuska to jakby porownac krowiego placka do brylantu! oczywiscie w odpowiedniej kolejnosci..... Tusku przeszedl sie po dudowym za ciasnym jak zwykle ubranku i wytarl sobie rece o jego krawacik hihihih. Jutro bedzie jeszcze ciekawiej jak straszydlo bedzie sikala po nogawkach

    Odpowiedz
  • Andrzej 11 (2016-01-18 22:22) Zgłoś naruszenie 44

    Duda hopie ty przejść na jasna stroma mocy hahahahaahahahahahahaha

    Odpowiedz
  • Panie Wawrzyk.(2016-01-18 21:24) Zgłoś naruszenie 97

    Nie ma wojny Polsko-Polskiej, tylko jest wojna ze złodziejami z PO, a Ryży i KOD-ziarze ten cyrk przenoszą za granicę. Puknij sie wawrzy w głowe i wex się za jakąś robotę, a nie dla Mkreli i szkopów propagandę siejesz.

    Odpowiedz
  • panie Przwodniczacy R.E. ... szkoda czasu i atlasu(2016-01-18 21:01) Zgłoś naruszenie 47

    Ciekawe po co pojechał do Brukseli ... p. DUDA ... Namiestnik Kaczyńskiego na Polskę ? Chyba tylko po to , żeby ... "pieprzyc dalej kotka - w kółko Macieju - za pomocą PiS-owskiego młotka"

    Odpowiedz