statystyki

Miller: SLD dało się kupić w sprawie TK. Jestem zażenowany, że nie powiedzieliśmy "nie"

16.01.2016, 09:20; Aktualizacja: 16.01.2016, 09:20

- Chętnie uderzę się w piersi, dlatego że była to swego rodzaju transakcja wiązana - powiedział Leszek Miller. Przewodniczący SLD tłumaczył w ten sposób poparcie jego formacji dla ustawy o TK autorstwa PO. Tej, która pozwoliła Sejmowi poprzedniej kadencji na wybranie pięciu sędziów Trybunału Konstytucyjnego. - Nam (SLD - red.) się wtedy wydawało, że to jest wspaniały pomysł, bo na koniec kadencji uda nam się rekomendować jednego z sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Ale jestem tym faktem zażenowany, że wtedy tak myśleliśmy i jestem zażenowany, że nie powiedzieliśmy wtedy "nie". Daliśmy się kupić - dodał Miller.

Reklama


Reklama


Reklama


Źródło:x-news

Reklama

  • Dobrze, że ...(2016-01-16 09:32) Odpowiedz 31

    .... nastała chociaż refleksja, aczkolwiek parlamentarny aut jest już nie do odkręcenia.

  • EU(2016-01-16 10:52) Odpowiedz 30

    Czy Miller jest sprzedajny ? Oczywiście,przykładem jego obecność w " Samoobronie"

  • wujek(2016-01-16 10:11) Odpowiedz 30

    czyli Miller jest sprzedajny...

  • Pan Murzyński - Filipiński(2016-01-16 10:57) Odpowiedz 30

    Panie Miller powinien pan być zażenowany całym swoim politycznym życiem.

  • POtriota(2016-01-16 09:55) Odpowiedz 12

    no proszę, Millera sumienie ruszyło, swoją drogą gdzie był wtedy KOD - Komitet Obrony Dewiacji?

  • mol(2016-01-16 10:45) Odpowiedz 00

    O takich mówi się: opamiętał się Bóg na raka, dał mu oczy tam, gdzie sraka.

  • KALIF(2016-01-16 11:01) Odpowiedz 02

    No to chyba POzamiatane , czyż nie towarzysze z Partii Oszustów ? Millerowi należą się PODZIĘKOWANIA ZA UJAWNIENIE POLITYCZNEJ KORUPCJI ! Co na to -tow. Rzeplinski?!Czy nadal,po ujawnieniu tak waznych faktow moze przewodniczyc TK?

  • KALIF(2016-01-16 13:20) Odpowiedz 00

    Jak patrzę na tych starych komuchów typu Miller, Kwaśniewski czy ŚP. Oleksy, których bardzo surowo oceniałem i porównuję z POwskimi bezideowymi, konformistycznymi kanaliami typu Tusk, Schetyna czy też Halicki, to komuchy lepiej wypadają niż te zdegenerowane organizacje mafijne PO i Nowoczesna