statystyki

Szydło: Polska niesłusznie pomówiona o naruszenie zasad demokracji

14.01.2016, 11:08

Sejm przyjął informację rządu na temat sytuacji międzynarodowej Polski i jej polityki zagranicznej w kwestii wzajemnych relacji Polski z Unią Europejską. Informację przedstawiła premier Beata Szydło. Za przyjęciem stanowiska rządu głosowało 267 posłów sprzeciwiło się mu 177 parlamenatrzystów.

Reklama


Reklama


Debata nad informacją rządu odbyła sie wczoraj. Premier Beata Szydło zapewniała, że Polska niesłusznie pomówiona i oskarżona O naruszanie zasad demokracji. Przekonywała, że Polska demokracja ma się dobrze i że nie ma potrzeby przenoszenia naszych wewnętrznych spraw poza granice kraju.

W debacie swoje 5-minutowe stanowiska przedstawili reprezentanci klubów parlamentarnych.

Rząd przedstawił swoje stanowisko w związku z planowaną debatą na temat sytuacji w Polsce, która ma odbyć się w Parlamencie Europejskim w przyszłym tygodniu.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

 • Zasady domokracji ...(2016-01-14 15:42) Odpowiedz 10

  .... zostały naruszone dużo wcześniej, jeszcze za rządów Tuska.

 • Bi(2016-01-14 18:16) Odpowiedz 10

  To nie Polska jest oskarżona lecz fanatyczny PIS.

 • Krytyk oszustów(2016-01-14 12:13) Odpowiedz 10

  Jednak słusznie. Słusznie. UE robi to co należy. Nasz rząd zamiast iść w zaparte, powinien wyciągnąć wnioski i odkręcić nowelę o TK i ustawę o mediach. O to nas pytają. Rządzący mają mieć na względzie interes Polski a nie PiS i spojrzeć kilka miesięcy do przodu. bo co zrobimy jeżeli kapitał przestanie do nas płynąć, a co gorzej jeżeli zacznie odpływać. Nasi sąsiedzi na to czekają Ostudzić emocje i działać pragmatycznie Machanie szabelką bardzo nas osłabia i "rządzacy" powinni mieć to na względzie..

 • Moze cenzura tym razep nie skasuje! Ha, ha, ha!(2016-01-14 11:22) Odpowiedz 01

  Oskarzenia sa BEZPODSTAWNE !

 • Lech(2016-01-23 13:45) Odpowiedz 00

  Żeby coś naruszać to trzeba to robić nagminnie a nagminnie to na razie jest łamana granica UE a Merkel jakoś tam nie stoi tylko Polską się zajęli, a dlaczego ano dlatego, że Polska nie ma imigrantów i lizusy w Polsce potracili koryta i tracą władzę i kasę. Robić to my a nie nas :) Pytanie jest proste - co nam mogą zrobić - zabronić transmisji eurowizji - śmieszne :) Nie lubię pis-iorów ale ocenie ich za parę lat pracy a nie teraz, ale bardziej nie lubię zlodzi i cwaniaczków a nie pozwolę żeby mi głupot dziecko uczyli w szkole. Na razie dziękuje za uwagę liberałom, co mnie zostawili z prawie 80 tyś długiem – mówiąc auf Wiedersehen! Unia i po Unii - jak to Korwin im ciągle przypomina i ma rację chodź wariat :)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama