statystyki

Francja: Dni pojednania społeczeństwa z islamem

09.01.2016, 09:30

We Francji dzisiaj i jutro meczety będą otwarte dla wszystkich. To próba pojednania społeczeństwa francuskiego z Islamem.

Reklama


Reklama


Społeczeństwo francuskie wciąż przeżywa szok po zamachach, najpierw w redakcji Charlie Hebdo, a potem 13 listopada. O ile te pierwsze były wymierzone w konkretny cel, o tyle w tym drugim przypadku dżihadystom chodziło o to, aby w możliwie najbardziej bolesny sposób uderzyć w zachodnią cywilizację i we francuski styl życia.

Rada Kultu Muzułmańskiego we Francji postanowiła w ciągu weekendu zaprosić wszystkich chętnych od odwiedzenia meczetów, by pokazać prawdziwe oblicze Islamu wypaczane przez tych, którzy z Allahem na ustach z zimną krwią mordują niewinnych ludzi. W akcji bierze udział dwa i pół tysiąca miejsc kultu muzułmańskiego w całej Francji. Imamowie mają skierować braterskie przesłanie do całego społeczeństwa, wyjaśniać, jakie treści znalazły się w Koranie oraz liturgię.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

  • Ela z krakowskiego(2016-01-09 13:46) Odpowiedz 20

    A ja za nic w świecie w to nie wierzę . A TAK DUMAM I NIC MI Z TEGO NIE WYCHODZI .FRANCJA UDZIELNE DUŻE PAŃSTWO KIEDYŚ KOLONIE PRACOWAŁY NA ICH DOBROBYT .DZIŚ WE WŁASNYM KRAJU OGŁASZAJĄ WSZEM I WOBEC ZE ISLAMIŚCI OTWORZYLI IM MECZETY DO ODWIEDZENIA WE WŁASNYM ICH KRAJU .TRZYMAJCIE MNIE NIE WYTRZYMAM

  • Mariano(2016-01-09 11:33) Odpowiedz 11

    PIS (a w zasadzie Pan Jarosław) się pozamiatał! A dlaczego? Otóż wyjaśnię. 1) OSZUSTWO WYBORCZE (kolejne - wszystko sieć dokumentuje + offline); 2) imigranci socjalni DOSTAJĄ WSZYSTKO ZA DARMO (3-osobowa rodzina minimum 6000zł socjalu z naszych podatków + mieszkanie GRATIS)!!! A POLACY - KREDYT MIESZKANIOWY NA 30 LAT, PRACA ZA 1600zł oraz 1100zł EMERYTURY!!! 3) SŁUŻBY NIE BĘDĄ W STANIE ICH SPRAWDZIĆ, skoro nawet IZRAEL TEGO NIE MOŻE ZROBIĆ, a wiemy jaki oni mają wywiad! HAŃBA NA HONORZE RZĄDU!

  • ELA Z KRAKOWSKIEGO(2016-01-09 13:52) Odpowiedz 10

    JEŚLI JEŚLI TAK BĘDĄ POSTĘPOWAĆ KRAJE ZACHODNIE Z DATKAMI EKSTRA DLA PRZYBYSZY A SWOICH ZOSTAWIA W NĘDZY .TO EUROPA ZGINIE WCZEŚNIEJ JAK SOBIE WYOBRAŻAMY .I TU KACZYŃSKI MUSI SIĘ WZOROWAĆ NA WĘGRACH TEŻ

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama