statystyki

Palikot wzywa do bojkotu Korwin-Mikkego. "Tak właśnie zaczynał Hitler! Stop bydlakowi"

12.07.2014, 09:05; Aktualizacja: 12.07.2014, 09:22
Janusz Palikot

Janusz Palikotźródło: newspix.pl

"Tak właśnie zaczynał Hitler! Świadomi tego musimy powiedzieć - stop bydlakowi!" - w ten sposób Janusz Palikot skomentował na blogu wczorajszy incydent na spotkaniu europosłów MSZ, podczas którego Janusz Korwin-Mikke spoliczkował Michała Boniego.

Reklama


Reklama


Podczas spotkania europosłów MSZ Janusz Korwin-Mikke spoliczkował Michała Boniego. Miał  to być rewanż za to, że obraził lidera KNP za nazwanie go agentem, po czym okazało się, że faktycznie Boni współpracował z SB. Takie posunięcie Korwin-Mikke zapowiadał już dawno w wywiadzie dla "Do Rzeczy".

"To strasznie prostackie - jak wszelka przemoc fizyczna. I oznacza fakt nieradzenia sobie z samym sobą. Nie to jest jednak istota sprawy, ale konsekwencje tego zachowania. Można sobie wyobrazić setki niedojrzałych młodych ludzi naśladujących faceta w muszce" - pisze Palikot i dodaje: "Wzywam do bojkotu tego człowieka. Zero tolerancji!".

Reklama


Źródło:Media

Reklama

  • Stop kretynowi!(2014-07-12 12:10) Odpowiedz 00

    Palikot, puknij ty się w łeb. Najlepiej raz a dobrze.
    Populistyczna gnida bez pokrycia.

  • KALIF(2014-07-12 12:05) Odpowiedz 00

    TA SWINIA Z BIŁGORAJU ma czelność mówić o standardach w polityce

  • gosc(2014-07-22 15:06) Odpowiedz 00

    paliglupku P Korwin obije i ci ten swinski ryj

  • czytelnik(2014-07-31 21:37) Odpowiedz 00

    Zdymisjonować i rozliczyć wszystkich agentów SB. W przeciwnym razie, nigdy nie będzie normalności w tym kraju.
    SB to tylko chciejstwo i zakamuflowany wyzysk uczciwych i godnie pracujących ludzi...

  • Herlok Szolms(2014-07-12 14:09) Odpowiedz 00

    A co z bojkotem pańskiego możliwego kolegi partyjnego p. Kaczyńskiego, co to się pod upowskimi flagami na Majdanie uwijał i kabotyńskie okrzyki wydawał ?

  • pogorach(2014-07-12 14:05) Odpowiedz 00

    Polski Kodeks Honorowy
    Art. l.

    Pojęciem osoby, zdolnej do żądania i dawania satysfakcji honorowej albo krótko: osobami honorowymi lub z angielskiego: gentlemanami nazywamy (z wykluczeniem osób duchownych) te osoby płci męskiej, które z powodu wykształcenia, inteligencji osobistej, stanowiska społecznego lub urodzenia wznoszą, się ponad zwyczajny poziom uczciwego człowieka.

    Art. 7.

    Wszyscy ludzie honorowi są sobie bezwzględnie równi. Dlatego nie wolno odmawiać zadośćuczynienia z powodu różnicy stanu, urodzenia, stanowiska lub majątku.

    Osoba odmawiająca na takiej podstawie satysfakcji honorowej staje się niehonorową.

    Uwaga: Zasada powyższa, odpowiadająca w zupełności współczesnej demokratyzacji społeczeństw, nie dozwala np. członkowi rodu książęcego odmówić satysfakcji honorowej robotnikowi, który jest posłem na sejm.

    Art. 8.

    Wykluczonymi ze społeczności ludzi honorowych są osoby, które dopuściły się pewnego ściśle kodeksem honorowym określonego czynu; a więc indywidua następujące:

    1. osoby karane przez sąd państwowy za przestępstwo pochodzące z chciwości zysku lub inne, mogące danego osobnika poniżyć w opinii ogółu;

    2. denuncjant i zdrajca;

    3. tchórz w pojedynku lub na polu bitwy;

    4. homoseksualista;

    5. dezerter z armii polskiej;

    6. nieżądający satysfakcji za ciężką zniewagę, wyrządzoną przez człowieka honorowego;

    7. przekraczający zasady honorowe w czasie pojedynku lub pertraktacji honorowych;

    8. odwołujący obrazę na miejscu starcia przed pierwszym złożeniem względnie pierwszą wymianą strzałów;

    9. przyjmujący utrzymanie od kobiet nie będących jego najbliższymi krewnymi;

    10. kompromitujący cześć kobiet niedyskrecją;

    11. notorycznie łamiący słowo honoru;

    12.zeznający fałsz przed sądem honorowym;

    13. gospodarz łamiący prawa gościnności przez obrażanie gości we własnym mieszkaniu;

    14. ten, kto nie broni czci kobiet pod jego opieką pozostających;

    15. piszący anonimy;

    16. oszczerca;

    17. notoryczny alkoholik, o ile w stanie nietrzeźwym popełnia czyny poniżające go w opinii społecznej;

    18. ten, kto nie płaci w terminie honorowych długów;

    19. fałszywy gracz w hazardzie;

    20. lichwiarz i paskarz;

    21. paszkwilant i członek redakcji pisma paszkwilowego;

    22. rozszerzający paszkwile;

    23. szantażysta,

    24. przywłaszczający sobie nieprawnie tytuły, godności lub odznaczenia;

    25. obcujący ustawicznie z ludźmi notorycznie niehonorowymi;

    26. podstępnie napadający (z tyłu, z ukrycia itp.);

    27. sekundant, który naraził na szwank honor swego klienta;

    28. stawiający zarzuty przeciw honorowi osoby drugiej i uchylający się od ich podtrzymania przed sądem honorowym.

  • Mieszko(2014-07-12 12:49) Odpowiedz 00

    Ja nie jestem zwolennikiem Korwin - Mikkego i uważam, że powinien zniknąć ze sceny politycznej, bo jego teorie, w wielu przypadkach, są głupie i szkodliwe. Ale po tym co M. Boni wygadywał na jego temat, to Korwin - Mikke nie powinien go policzkować, tylko przyłożyć tak w zęby, żeby mu się "szlachetna' służba dla SB przypomniała..
    P.S. Dobrze poinformowani donoszą, że J. Palikot jest bardzo zaniepokojony spadkiem swojej popularności i w związku z tym chce powrócić do swoich starych metod - ale unowocześnionych. Doszedł bowiem do wniosku, że skoro Milo Moire może w Bazylei, to on ( z bliźniaczkiem) może w Warszawie. Najważniejszy bowiem jest szok!

  • śmierdząca III RP(2014-07-12 12:50) Odpowiedz 00

    W normalnym kraju były agent i donosiciel byłby wyrzucony na śmietnik, a u nas w "nic się nie stało" III RP zostaje ministrem i jedzie do Brukseli.
    Tak trzymaj Korwin lać PO mordzie byłych ubeków,

  • Poraj(2014-07-12 12:16) Odpowiedz 00

    Palikot wściekły, że Korwin odebrał mu elektorat młodzieżowy i to wsio! Nie jest to żadne "zbydlęcenie" polityki lecz normalne wśród mężczyzn honoru, a Boni zamiast lecieć do dziennikarzy na skargę jak dziecko, powinien wysłać jak nie adwokata, to sekundantów (może mediatorów) do Korwina. Moim zdaniem, Boni sam się ośmieszył.

  • KNP!!!!!!!!(2014-07-12 11:54) Odpowiedz 00

    PRZYPOMINAM ZE NA PELCACH KORIWNA TEN SBK PALIKMIOT ZOSTAL WYBRNAY DO SJEMU PRZEZ CPUNSKA CHOLOTE!!!ZOFILSCOW I PEDZIOW! DNO DNA!TO WLASNIE JANUSZ PLAIKMIOT VEL SB KNUR!!!

    I EJGO INTERESY LEWE KREDYTY ITD POLOMOS LUBLON AJBALONAN SA!

    PZOATYM PALKMIOT SIE BO BO WIE ZE Z PRZETSPCAMI KTORYCH MA WSZEREGACH ODJZIE SIEDZIE CI DO OBZOW PRACY A KAMAJTKI SKONFIKOWANE DO 3GO POKOELNIA WSTECZ!

    O PALIKMIOCIE W NECIE MOZNA POCZYTAC TWARZYSZ SB PALIKOT I WYZSKOCZY MASE SPRAW ZRWIEZANYCH Z NIM I JEGO BIZNESAMI KTORE ZA DLUGI KUPOWAL ALE SKAD MIAL KASAE???


    niebawem przejmiemy waldze z KNP i wtedy sie dowiemy,dekomunziacja ruszy w 1992 taka smiecie jak boni TW ZNAK ja zablokwoaly dzis czas ruszac!!! z nai na nowo!i rozlcizyc ten ukald !

  • K.P.(2014-07-13 11:39) Odpowiedz 00

    Ten błazen jeszcze ma coś do powiedzenia...

  • Ted(2014-07-12 11:47) Odpowiedz 00

    Za naruszenie nietykalności powinien Korwin dostać wyrok To spowoduje,że straci mandat. Karany nie może być posłem!

  • Palikocie zawisniesz na plocie (SG)(2014-07-12 11:41) Odpowiedz 00

    Palikot I Palikociarnia boja sie Janusza Korwina,bo przestepcy Palikociarni razem z POlszewickimi przestepcami
    to dopiero sa zbrodniarze

  • Palikot to śmieć(2014-07-12 11:02) Odpowiedz 00

    podobnie jak jego koledzy z PO.

  • wyborca zawiedziony(2014-07-13 10:40) Odpowiedz 00

    Kiedyś Palikot dawał nadzieję wyborcom. Czas pokazał, że to był duży niewypał. Dobry w gadaniu, słaby w działaniu. ;)

  • natan(2014-07-12 10:14) Odpowiedz 00

    Wolę JKM w Sejmie oglądać bo On ma honor !!!. Natomiast Boni i taki oszołom Palikot robią z sejmu jarmark ze świńskim ryjem , jointem i sztucznym penisem w ręku !!!. Natomiast p. Boni ( były konfident ) po tym jak z Korwin- Mikkego zrobił śmiecia i to niesłusznie na co oczekiwał na pieszczoty ???.

  • cvv(2014-07-12 09:56) Odpowiedz 00

    Niedopuszczalne zbydlęcenie polskiej polityki, jak można dotrzymać słowa?!

  • Wszystkie ....(2014-07-13 08:42) Odpowiedz 00

    ...bydlaki warte te same piniądze...chłe , chłe...

  • Leo(2014-07-12 10:44) Odpowiedz 00

    Bydlak próbuje mówić ludzkim głosem. Wigilia Bożego Narodzenia, czy co?

  • jozio bak(2014-07-22 15:09) Odpowiedz 00

    do tuska pasuje art -25