statystyki

Gowin: bardziej cofnąć się nie mogę

11.07.2014, 10:41; Aktualizacja: 11.07.2014, 10:46
Jarosław Gowin PAP/Tomasz Gzell

Jarosław Gowin PAP/Tomasz Gzellźródło: PAP

Wszystko było na dobrej drodze i nagle coś się popsuło. Po wczorajszym spotkaniu z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim lider Polski Razem Jarosław Gowin uznał, że bardziej cofnąć się nie może i widocznie na rozmowy o wielkiej prawicy potrzeba więcej czasu.

Reklama


Reklama


Jarosław Gowin zdementował rano trzy informacje: że rozmowy zostały zerwane, że poszło o pieniądze i, że poszło o miejsca na listach wyborczych.

Podkreślił, że Polska Razem jest gotowa współpracować i - jeżeli powstanie obóz wielkiej prawicy, na czym bardzo mu zależy - gotów jest startować z ostatniego miejsca w Krakowie. 

Jednocześnie powiedział, że warunkiem jego uczestnictwa w procesie jednoczenia prawicy jest zachowanie odrębności Polski Razem i uwzględnieniem istotnych elementów programu gospodarczego tej partii. Jarosław Gowin dodał, że "pewne rzeczy, które uważał za uzgodnione - okazały się nadal otwartymi".

O tym, czy Polska Razem będzie uczestniczyć organizowanej przez PiS Konwencji Zjednoczeniowej Organizacji i Środowisk Patriotycznych zadecyduje prezydium Polski Razem. Na razie wygląda na to, że w imprezie weźmie udział tylko PiS i koła Gazety Polskiej.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama