statystyki

Pod Pałacem Prezydenckim odprawiano egzorcyzmy. Błaszczak: są potrzebne

11.04.2014, 08:47; Aktualizacja: 11.04.2014, 08:55
  • Wyślij
  • Drukuj
Smoleńsk rocznica

Mariusz Błaszczak, Jarosław Kaczyński, i Joachim Brudziński w czasie mszy świętej w intencji ofiarźródło: PAP

W rocznicę katastrofy smoleńskiej ksiądz Stanisław Małkowski przeprowadził pod pałacem prezydenckim egzorcyzmy. Zapytany o to przez TVP Info Mariusz Błaszczak z PiS twierdzi, że były potrzebne.

reklama


reklama


Jesteśmy krajem, którego cywilizacja i kultura oparte są na chrześcijaństwie. Opętanych jest wiele osób. Nie mogę zacząć wymieniać nazwisk, bo mielibyśmy do czynienia z próbą stworzenia precedensu. My się po prostu modlimy - odpowiadał w TVP Info Mariusz Błaszczak. Zdaniem polityka opozycji, w Polsce opętanych jest wiele osób.

Przy okazji Błaszczak podkreślił niezadowolenie partii z polityki Donalda Tuska. "Do tej pory Donald Tusk nie chce przeprosić za wszystko, co się stało. Nie odwołuje się w sprawie smoleńskiej do instytucji międzynarodowych, co nam obiecał" – powiedział. Polityk dodał, że PiS zwróci się o pomoc w wyjaśnieniu katastrofy smoleńskiej do USA, ponieważ „tamtejsi specjaliści na pewno dojdą do prawdy”.

reklama


  • Wyślij
  • Drukuj
Źródło:Media

reklama

  • wgartym(2014-04-11 15:02) Odpowiedz 00

    Jeżeli przywódcy PIS-u wierzą w wypędzanie zła przez egzorcystów, to przede wszystkim takie egzorcyzmy powinny być zastosowane w stosunku do nich. Może by to im pomogło w powrocie do normalności?

  • KALIF(2014-04-11 16:09) Odpowiedz 00

    Patrz zdjęcie-prezes bije się w piersi i mówi"moja wina,moja wina,moja bar4dzo wielka wina"-tym wyznaniem potwierdza,że to on jest winny śmierci brata.Z poczuciem tej winy nie może sobie poradzić,jego życie jest piekłem,miotając się próbuje wyrzucić to ze świadomości i sumienia/czy je ma?/-bez rezultatu-prędzej czy później i tak trafi tam gdzie jego miejsce-do psychiatryka.

  • parafianin(2014-04-11 13:37) Odpowiedz 00

    Kiedy ta banda zajobów nabierze rozumu,przestańcie robić pośmiewisko z Polski.

  • S.O.(2014-04-11 13:06) Odpowiedz 00

    Dlaczego nie zamknięto ich wszystkich w szpitalu psychiatrycznyn (na razie na obserwację) ?! Są niebezpieczni dla otoczenia ! A szaman-,,egzorcysta'' (sam opętany !) powinien być na stałe w izolatce i w kaftanie bezpieczeństwa ! Te skandaliczne wybryki obłąkanych ośmieszają kraj !

  • Hotel z Palacu(2014-04-11 12:35) Odpowiedz 00

    Przed Palacem Prezydenckim odprawiano egzorcyzmy.
    W Palacu straszy?

    No zrobic super hotel z Palacu i kasa bedzie plynac do budzetu miasta.

  • aj,waj(2014-04-11 12:48) Odpowiedz 00

    giewałt- EGZORCYZMY !!!???- toż to jawny antysemityzm.

  • PiSowi konieczne egzorcyzmy.(2014-04-11 18:48) Odpowiedz 00

    Samo bicie się w piersi po fakcie niczego nie zmieni - śmierć 96 osób macie na sumieniu.
    Przegraliście 6 razy przegracie i 7 z egzorcyzmami.

  • Jerzy(2014-04-11 18:58) Odpowiedz 00

    Opar absurdu już tak PiS opętał
    że co miesiąc chodzą modlic się do ...Prezydenta
    Widoczny to przejaw ich pobożnej troski,
    by SUBITO SANTO został...KOMOROWSKI !

  • E.1946(2014-05-02 19:54) Odpowiedz 00

    egzocysci juz nieraz sie przekonali ze tego typu dzilanie obraca sie przeciwko tym ktorzy je odprawiaja, czyzby otym zapomieli.

  • E.1946(2014-05-02 20:00) Odpowiedz 00

    jak patrze na ta fotke to widze stado baranw pedzonych na zez do torunia jament.

  • E.1946(2014-05-02 19:50) Odpowiedz 00

    kaczor nie moze wygrac on otym dobrze wie dlatego za wszelka cene chce zdeskredytowc polske w oczach europy to jest jego styl.

  • widz(2014-04-18 14:47) Odpowiedz 00

    A który to jest co w oociągach but KRADŁ ,jestem ,CIEKAW ,atak się MODLI ..MEDA jedna.

  • dziadek Franek(2014-04-12 08:39) Odpowiedz 00

    do 18: aj,waj --Ksiądz który odprawiał egzorcyzmy był celem działań komunistycznej SBecji Nie zdążyli go zabić. Co do zdolności honorowych to wy, pachołki WSI, z pewnością ich nie posiadacie. Splunąć na was to byłby zbyt duży dla was zaszczyt.

  • aekielski(2014-04-11 11:11) Odpowiedz 00

    Ja pójdę głosować jak będą wybory z Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. Dzisiaj jest mi wszystko jedno kto będzie rządził.

  • Hrabia Regis(2014-04-11 10:51) Odpowiedz 00

    @Leo
    nie martw sie o mnie, to tylko pseudonim. Putin, o ile mi wiadomo nie nadaje tytułów szlacheckich. Mizerii argumentów niestety nie da sie ukryć za agresją i wycieczkami ad personam. Śnij o potędze bracie rodaku.

  • baba232(2014-04-11 10:35) Odpowiedz 00

    Oni się partią nazywają, a rozumu nie mają.

  • Roch Kowalski(2014-04-11 10:01) Odpowiedz 00

    "Pod Pałacem Prezydenckim odprawiano egzorcyzmy ... " i dlatego kolejne wybory wygra PO, a szkoda. Wszyscy wiemy "o czym mowa", ale trzeba zwłaszcza przed wyborami zadbać o to jakim językiem się przemawia. Siłą rzeczy KK trąci średniowieczem i nie widzę w tym nic złego, ale epatowanie tym bez zastanowienia jest wręcz szkodliwe, zwłaszcza w świecie w którym dominują mechanizmy oparte na przebiegłości. Jeśli się chce zyskać wyborców to zapewne wśród tych, którzy są jeszcze nieprzekonani. Jak sądzę, tych zdecydowanych już egzorcyzmami umacniać nie trzeba, a wielu z nich takie praktyki wręcz zniechęcą. Zatem PIS niech postawi na ludzi z głową i mocnym kręgosłupem, zamiast na fantastów i mitomanów.

  • POLAK(2014-04-11 10:05) Odpowiedz 00

    Boże chroń nas przed tymi idiotami.

  • Ryszard(2014-04-11 09:53) Odpowiedz 00

    Może już czas ujawnić rozmowę braci z telefonu satelitarnego samolotu prezydenckiego.

  • Leo(2014-04-11 09:33) Odpowiedz 00

    Do @ 1:
    Wśród polskich rodów mających tytuły hrabiowskie nie ma Regisa.
    Ten tytuł otrzymałeś od samego Putina?