statystyki

Pod Pałacem Prezydenckim odprawiano egzorcyzmy. Błaszczak: są potrzebne

11.04.2014, 08:47; Aktualizacja: 11.04.2014, 08:55
  • Wyślij
  • Drukuj
Smoleńsk rocznica

Mariusz Błaszczak, Jarosław Kaczyński, i Joachim Brudziński w czasie mszy świętej w intencji ofiarźródło: PAP

W rocznicę katastrofy smoleńskiej ksiądz Stanisław Małkowski przeprowadził pod pałacem prezydenckim egzorcyzmy. Zapytany o to przez TVP Info Mariusz Błaszczak z PiS twierdzi, że były potrzebne.

reklama



reklama


Jesteśmy krajem, którego cywilizacja i kultura oparte są na chrześcijaństwie. Opętanych jest wiele osób. Nie mogę zacząć wymieniać nazwisk, bo mielibyśmy do czynienia z próbą stworzenia precedensu. My się po prostu modlimy - odpowiadał w TVP Info Mariusz Błaszczak. Zdaniem polityka opozycji, w Polsce opętanych jest wiele osób.

Przy okazji Błaszczak podkreślił niezadowolenie partii z polityki Donalda Tuska. "Do tej pory Donald Tusk nie chce przeprosić za wszystko, co się stało. Nie odwołuje się w sprawie smoleńskiej do instytucji międzynarodowych, co nam obiecał" – powiedział. Polityk dodał, że PiS zwróci się o pomoc w wyjaśnieniu katastrofy smoleńskiej do USA, ponieważ „tamtejsi specjaliści na pewno dojdą do prawdy”.


reklama


  • Wyślij
  • Drukuj
Źródło:Media

reklama

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Komentarze: 29

  • 1: E.1946 z IP: 37.31.6.* (2014-05-02 20:00)

    jak patrze na ta fotke to widze stado baranw pedzonych na zez do torunia jament.

  • 2: E.1946 z IP: 37.31.6.* (2014-05-02 19:54)

    egzocysci juz nieraz sie przekonali ze tego typu dzilanie obraca sie przeciwko tym ktorzy je odprawiaja, czyzby otym zapomieli.

  • 3: E.1946 z IP: 37.31.6.* (2014-05-02 19:50)

    kaczor nie moze wygrac on otym dobrze wie dlatego za wszelka cene chce zdeskredytowc polske w oczach europy to jest jego styl.

  • 4: widz z IP: 83.25.236.* (2014-04-18 14:47)

    A który to jest co w oociągach but KRADŁ ,jestem ,CIEKAW ,atak się MODLI ..MEDA jedna.

  • 5: dziadek Franek z IP: 83.27.49.* (2014-04-12 08:39)

    do 18: aj,waj --Ksiądz który odprawiał egzorcyzmy był celem działań komunistycznej SBecji Nie zdążyli go zabić. Co do zdolności honorowych to wy, pachołki WSI, z pewnością ich nie posiadacie. Splunąć na was to byłby zbyt duży dla was zaszczyt.

  • 6: Jerzy z IP: 78.10.110.* (2014-04-11 18:58)

    Opar absurdu już tak PiS opętał
    że co miesiąc chodzą modlic się do ...Prezydenta
    Widoczny to przejaw ich pobożnej troski,
    by SUBITO SANTO został...KOMOROWSKI !

  • 7: PiSowi konieczne egzorcyzmy. z IP: 91.233.199.* (2014-04-11 18:48)

    Samo bicie się w piersi po fakcie niczego nie zmieni - śmierć 96 osób macie na sumieniu.
    Przegraliście 6 razy przegracie i 7 z egzorcyzmami.

  • 8: KALIF z IP: 89.229.217.* (2014-04-11 16:09)

    Patrz zdjęcie-prezes bije się w piersi i mówi"moja wina,moja wina,moja bar4dzo wielka wina"-tym wyznaniem potwierdza,że to on jest winny śmierci brata.Z poczuciem tej winy nie może sobie poradzić,jego życie jest piekłem,miotając się próbuje wyrzucić to ze świadomości i sumienia/czy je ma?/-bez rezultatu-prędzej czy później i tak trafi tam gdzie jego miejsce-do psychiatryka.

  • 9: wgartym z IP: 89.70.249.* (2014-04-11 15:02)

    Jeżeli przywódcy PIS-u wierzą w wypędzanie zła przez egzorcystów, to przede wszystkim takie egzorcyzmy powinny być zastosowane w stosunku do nich. Może by to im pomogło w powrocie do normalności?

  • 10: parafianin z IP: 77.255.0.* (2014-04-11 13:37)

    Kiedy ta banda zajobów nabierze rozumu,przestańcie robić pośmiewisko z Polski.

Prawo na co dzień

Galerie