Napięta sytuacja w Kijowie: Zamieszki podczas prounijnej demonstracji

01.12.2013, 17:35; Aktualizacja: 01.12.2013, 20:07
Demonstracje w Kijowie

Demonstracje w Kijowieźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Agata Grzybowska Agencja Gazeta

Napięta sytuacja na ulicach Kijowa. Doszło do starć z milicją, a uczestnicy demonstracji zajęli siedzibę władz miasta. W burdach, do jakich doszło pod siedzibą administracji prezydenckiej został ranny w głowę dziennikarz z Polski, Paweł Pieniążek. Miał zostać wielokrotnie uderzony milicyjną pałką. Ukraińska opozycja żąda dymisji prezydenta i rządu

Źródło:IAR

Reklama

Komentarze (8)

  • ahha(2013-12-01 20:58) Zgłoś naruszenie 00

    Kaczyński na Majdanie, a Tusk i Sik.orski na Twitterze ...i to jest ta rożnica w kalsie politycznej..prawda smiecie z PO?

    Odpowiedz
  • kola(2013-12-01 18:14) Zgłoś naruszenie 00

    No to jest temat na cały następny miesiąc.

    Odpowiedz
  • haha(2013-12-01 20:52) Zgłoś naruszenie 00

    cos pieski z PO nie szczekają na Kaczyńskiego... czyzby brak argumentów?
    A jaktam wasz KonDonek...dalej siedzi w szafie ze strachu?

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2013-12-01 21:00) Zgłoś naruszenie 00

    Czy jest jeszcze ktos kto ma watpliwosci ,ze tusk i jego rzad to tłuki? Teraz sie zbieraja, ale wtedy kiedy byl czas to nic nie robili. Szczytem gamoniostwa jest postawa sik.orskiego i to nie tylko w tej sprawie .Si.korski wyglupia sie tylko na twiterze, a po za tym nie robi nic.

    Odpowiedz
  • xxx(2013-12-01 21:02) Zgłoś naruszenie 00

    Tusk być może zaczyna coś kumać ale Sik.orski to dzieciak, twitterowy dzieciak, on zwyczajnie niczego nie rozumie, stanowisko szefa MSZ nie jest dla tego dzieciucha jak on.

    Odpowiedz
  • Tak mycle sobie(2013-12-01 21:53) Zgłoś naruszenie 00

    Kto to mowi ??? Ten Tuman , ktory prowokuje tajna Policja swietujacych POLAKOW w Dniu Niepodleglosci 11.11.2013r. , 2012r. , 2011r. , 2010r. to OSZOLOM ! ! ! KLAMCA ! ! !
    100 tys. Ukraincow w Kijowie , domagajacych sie wejscia do UE - to glos Narodu Ukrainskiego . ! ! !
    Ponad 100 tys. Polakow na Marszu Niepodleglisci 11.11.2013 r. to garstka ekstremistow i bandytow ! IDIOTA !
    Tylko i zawsze mamy MANIPULACJE w polskojezycznych mediach !
    IDZIE NOWE POKOLENIE ! ! ! Szefie bandyckiej MAFII !

    Odpowiedz
  • Prawy(2013-12-01 23:09) Zgłoś naruszenie 00

    Szkoda mi tej części narodu ukraińskiego, która bierze udział w tej manifestacji. Dlatego, że nie wiedzą w jaki syf i bajzel pchają swój kraj. Ukraincy po co wam ten Eurokołchoz?

    Odpowiedz
  • wilk(2013-12-03 13:24) Zgłoś naruszenie 00

    powinni to bydło ukraińskie spałować rozztrzelać itp. zachciało się hołocie do europy

    Odpowiedz