PiS zaprezentuje swoich kandydatów na prezydentów miast. Patryk Jaki "brany pod uwagę"

05.11.2017, 10:10; Aktualizacja: 05.11.2017, 11:17
Patryk Jaki

Patryk Jakiźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Dawid Zuchowicz Agencja Gazeta

Wiceszef MON Michał Dworczyk zapowiedział, że PiS będzie chciał wkrótce zaprezentować kandydatów na prezydentów miast, w tym Warszawy. Powtórzył, że PiS bierze w stolicy pod uwagę start wiceszefa MS Patryka Jakiego i marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego.

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (7)

  • PIS(2017-11-05 13:45) Zgłoś naruszenie 122

    w danym mieście powinien startować na prezydenta tylko mieszkaniec tego miasta a nie loty z innych miast bo tak chce kaczor i całe pis koniec pomazańcom prezesa

    Odpowiedz
  • tosia(2017-11-05 14:23) Zgłoś naruszenie 81

    Ja będę głosować tylko na mieszkańca swojego miasta.

    Odpowiedz
  • b-sia(2017-11-05 14:25) Zgłoś naruszenie 71

    Jaki to chyba w swoim mieście.

    Odpowiedz
  • HISTORIA czest zatacza koło ... (2017-11-05 21:48) Zgłoś naruszenie 41

    No to w Warszawie może rządzić ... nieJAKI HUNWEJBIN PIS-Bolszewii pomazaniec Kaczyńskiego na wzór chińskich Hunwejbinów . W Chinach w latach 1966-1968 też rządzili młodzi HUNWEJBINI KPCH (zwani "Czerwoną Gwardią") pomazańcy Mao-tse-tunga. Skończyli, jak ujął to bardzo prosto i dosadnie St.I. LEC ... "Jak PSY służyli i jak PSÓW ubito"

    Odpowiedz
  • dzikus(2017-11-06 06:29) Zgłoś naruszenie 11

    Jak bedzieta bronic Polski i Polakow to wtedy poglosuje , a jak bedzie jak do tej pory , ze jeden knury odchodza od koryta a drugie ida w to miejsce to nie widze najmniejszego powodu do wykazania zainteresowania tym tematem . Juz Kaczynski sam sie bierze za premierstwo ! To az nadto ! Polacy jako prawowity narod i tak z tego nic nie maja. Jedynie wszystkie ubywatele , ale to nie Polacy !

    Odpowiedz
  • czytelnik(2017-11-06 09:02) Zgłoś naruszenie 00

    do tych wszystkich piszących - meliście HGW i co wyszło, to widać

    Odpowiedz
  • kos(2017-11-05 15:33) Zgłoś naruszenie 08

    Tylko Jaki. To kompetentny , zrównoważony, prawnik , który zapewni wszystkim bezdomnym domy a zmotoryzowanym samochody.

    Odpowiedz