Mężczyzna podpalił się pod PKiN w Warszawie

19.10.2017, 18:01; Aktualizacja: 19.10.2017, 20:38
Na miejscu pracują służby, a mężczyzna został przewieziony do szpitala

Na miejscu pracują służby, a mężczyzna został przewieziony do szpitalaźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Dariusz Borowicz Agencja Gazeta

W centrum Warszawy, przed Pałacem Kultury i Nauki, podpalił się mężczyzna; został przewieziony do szpitala, na razie nieznany jest jego stan - poinformował w czwartek PAP asp. szt. Robert Koniuszy z komendy policji Warszawa-Śródmieście.

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (16)

  • Z pisiego ...(2017-10-19 18:30) Zgłoś naruszenie 1313

    .... doborobytu.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zenon(2017-10-19 18:47) Zgłoś naruszenie 2115

    Katolickie pisuary macie krew na rękach."Dobra zmiana " spod znaku Piły i Siekiery zbiera krwawe żniwo!!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Zenon(2017-10-19 18:54) Zgłoś naruszenie 2113

    Szczerbaty dziad z Żoliborza pewnie jak zwykle ma ironiczny uśmieszek na swojej tłustej facjacie!!

    Odpowiedz
  • Pewnie ... (2017-10-19 18:56) Zgłoś naruszenie 1314

    ... z radości rządzenia PIS-Bolszewików i DYKTATURY w PIS-landii . Miał już dosyć ... p.i.e.p.r.z.e.n.i.a. KOTKA za pomocą PIS-młotka.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx(2017-10-19 19:15) Zgłoś naruszenie 1210

    Kiedys mu wybuduja pomnik w walce z bolszewicka komuna.

    Odpowiedz
  • POmieszanie z POplątaniem(2017-10-19 19:49) Zgłoś naruszenie 814

    szkoda że w imię tej "konstytucji" "nie umierał" kiedy ludzi z kamienic wyrzucali, to jet pewnie to planowane uderzenie totalnej opozycji, za dwa dni wyjdzie i pojedzie na zasłużone resortowe wakacje, pewnie teraz tego naiwniaka piecze tyłek i zastanawia się czy za judaszowe srebrniki w imię Schetyny i Waltz warto było się przypiekać, a mógł wyjechać tak, jak wielu innych jemu podobnych deklarowało, nikt paszportu mu nie żałuje

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • emeryt(2017-10-19 19:50) Zgłoś naruszenie 96

    Krew im cieknie z rąk , bolszewicka odwetowość!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • POtriota(2017-10-19 19:50) Zgłoś naruszenie 812

    Bardziej wstrząsająca jest nad aktywność różnej maści lewaków na tym forum, rzeczywiście, opozycja długo się przygotowywała do tej akcji

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz