Skandaliczne zachowanie bułgarskich kibiców: Obrzucili polskich siatkarzy zapalniczkami i plastikowymi kubkami

08.07.2012, 01:00; Aktualizacja: 08.07.2012, 10:32

Tłumy bułgarskich kibiców zebrały się przed halą i czekały na polskich siatkarzy, którzy w sobotę w półfinale Ligi Światowej w Sofii pokonali gospodarzy 3:0. Biało-czerwoni musieli czekać na przyjazd policji.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • JAS(2012-07-08 11:32) Zgłoś naruszenie 00

    BUŁGARZY TO BURAKI POŁOWA ANALFABECI ROZRÓŻNIAJĄ TYLKO KOBIETĘ OD MĘZCZYZNY RESZTA TO SZARA RZECZYWISTOŚC

    Odpowiedz
  • rdr.(2012-07-08 12:10) Zgłoś naruszenie 00

    Uprzejmie proszę o nieobrażanie pastuchów.

    Odpowiedz
  • pan życia i smierci(2012-07-08 13:04) Zgłoś naruszenie 00

    BRUDNE... CIAPA TE GNOJE ...to bułgarskie śmiecie !!! po ryjach IM dać to mało szmaty ...

    Odpowiedz
  • T72(2012-07-08 13:17) Zgłoś naruszenie 00

    DLACZEGO W NASZYCH tzw.OBIEKTYWNYCH MEDIACH NIE WSPOMINA SIĘ O TYM INCYDENCIE???

    Odpowiedz
  • jola(2012-07-08 13:17) Zgłoś naruszenie 00

    KTO DAJE takim debilom ... organizowanie takiego turnieju ..jak tam takie bydło mieszka ???

    Odpowiedz
  • Pewno(2012-07-08 13:24) Zgłoś naruszenie 00

    zapędzili kozy do zagród i poszli pokibicować??

    Odpowiedz
  • Marzena(2012-07-08 20:19) Zgłoś naruszenie 00

    Gdzie można zgłosić skargę? (proszę o podpiwiedź). Nie powinni być organizatorami takich imprez dopóki nie naucza się zachowywać. Emocje emocjami, ale wszystko ma swoje granice.

    Odpowiedz
  • polak(2012-07-08 20:27) Zgłoś naruszenie 00

    bułgary to smieci i brudasy

    Odpowiedz
  • ZŁOTO:D(2012-07-08 22:23) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawe, co by było, gdyby tak na ten mecz zjechali się sami piłkarscy kibole Lecha, Wisły i Legi:)...
    A tak ogólnie, to Bułgarzy zachowywali się jak ostatnie gnoje, nie ma co tu więcej mówić.
    Ogólnie z tego, co przeczytałem, równie dobrze służby pożądkowe i policja miała polskich kibiców w głębokim "poszanowaniu" więc... brak słów.

    Odpowiedz
  • pera(2012-07-08 22:28) Zgłoś naruszenie 00

    Takie zachowanie kibiców to skandal!!!Organizatorzy powinni ponieść karę.
    Tam mieszkają okropni ludzie.Nie można obrażać bydła i świń,porównując zwierzęta do CHAMSTWA !

    Odpowiedz
  • marta(2012-07-09 09:14) Zgłoś naruszenie 00

    Dokładnie taki sam tekst na ten temat jest w Onecie i Sport.pl , to trochę dziwne...

    Odpowiedz
  • munio(2012-07-09 09:15) Zgłoś naruszenie 00

    Bułgaria dala świadectwo na jakim poziomie intelektualnym i kulturalnym znajduje sie ten narod.Niestety teraz bedzie sie mówic o narodzie a nie tylko o paru tysiacach kibicow.Jestem ciekaw co nasi kibice przygotują bułgarskiej drużynie jak mecz bedzie odbywał sie w Polsce ?

    Odpowiedz