Zamachy w Norwegii: do 93 wzrosła liczba ofiar bomby w Oslo i masakry na wyspie Utoya

23.07.2011, 04:53; Aktualizacja: 24.07.2011, 14:18

Z 84 do 86 wzrosła liczba ofiar piątkowej strzelaniny na wyspie Utoya - poinformowała w niedzielę norweska policja. Według niej, "nie ma konkretnych doniesień" o drugim uzbrojonym napastniku na wyspie, lecz wciąż nie można wykluczyć takiej ewentualności.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • Moze to mlodziezowka PO ? Maja wprawe.(2011-07-23 08:29) Zgłoś naruszenie 00

    A moze to mlodziezowka PO ? Moze SLD,PSL i PO PRL-owska holota bandziorow?

    Odpowiedz
  • JIO(2011-07-23 08:54) Zgłoś naruszenie 00

    Socjaldemokraci? No cóż...

    Odpowiedz
  • Zaraz "skrajna prawica"(2011-07-23 08:56) Zgłoś naruszenie 00

    a może to fan 'Gazety Wyborczej"- organu Komunistycznej Partii Polski.

    Odpowiedz
  • szklana kula(2011-07-23 09:10) Zgłoś naruszenie 00

    Stauffenberg, 20 lipca, Wilczy Szaniec - podobne nazwiska, daty i charakter miejsc

    Odpowiedz
  • Klemens(2011-07-23 09:20) Zgłoś naruszenie 00

    Zatruty poglądami skrajnej prawicy popełnił haniebny czyn,wymordował dziesiątki niewinnych ludzi.Trzeba zadawać pytanie,czy w Polsce jest taki czyn możliwy? Czy przypadkiem "niewinnie wyglądające spacery" nocą z pochodniami nie są zapowiedzią czegoś gorszego?

    Odpowiedz
  • chrześcijanin(2011-07-23 09:42) Zgłoś naruszenie 00

    W Polsce może dojść do tego samego.Czytając wpisy pisiorków oszołomków z poz.1,2,3 i 4 należy się obawiać,że skrajna prawica z pod znaku PiS i Radyja Maryja prędzej czy później doprowadzi do takiej tragedii w Polsce-wezwania wodzów tych organizacji aby walczyć o "wolność"przyniosą oczekiwane przez nich efekty.

    Odpowiedz
  • *(2011-07-23 10:21) Zgłoś naruszenie 00

    do oszołomka z PO z poz. 6 ... a jak myślisz kto strzelał w Biurze PiS w Łodzi ?

    Odpowiedz
  • Do Klemensa @ 5(2011-07-23 10:47) Zgłoś naruszenie 00

    Członek PO, który zastrzelił Rosiaka z PiS-u trzymał w reku pistolet a nie pochodnię. Coś się lemingowi POpieprzyło, jak Niesiołowskiemu, do którego ten zamachowiec "miał strzelać" ośmioma kulami.

    Odpowiedz
  • Klemens(2011-07-23 12:03) Zgłoś naruszenie 00

    8-mka,
    prawicowy nacjonalista,chrześcijański fundamentalista,nienawidzący ludzi o odmiennych poglądach,ziejący nienawiścią do myślących i postępujących inaczej od jego wyobrażeń i urojeń.Zgadnij do kogo pasuje ten obraz?

    Odpowiedz
  • Wypisz-wymaluj(2011-07-23 12:42) Zgłoś naruszenie 00

    9-tka:
    Do Tuska!

    Odpowiedz
  • Elhe(2011-07-23 13:29) Zgłoś naruszenie 00

    Z pyska gość jest podobny do młodego Stuhra.

    Odpowiedz
  • Klemens(2011-07-23 16:46) Zgłoś naruszenie 00

    10-tka
    Twój toruński ojciec ma powody do radości.Za ten błyskotliwy umysł pozwoli Ci nadal korzystać z wód termalnych abyś polotu nie zatracił. Pozdrów wodza-prezesa i przygotowuj pochodnie na wymarsz.Tak kiedyś zaczynano pod kierownictwem pewnego malarza pokojowego z Austrii.I ubieraj się ciepło na te wieczorne spacery.

    Odpowiedz
  • Alleluja i do przodu!(2011-07-23 17:58) Zgłoś naruszenie 00

    12-tka:
    Hau, hau, hau.

    Odpowiedz