Seminarium PARP, MSZ, KE nt. możliwości współpracy z Unią Europejską na rynkach rozwijających się, 20 maja 2015 r., Warszawa

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Komisja Europejska zapraszają do uczestnictwa w seminarium „Możliwości współpracy z Unią Europejską na rynkach rozwijających się”. Seminarium odbędzie się 20 maja br. w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie (ul. Zielna 37) w ramach działań realizowanych w zakresie wsparcia polskich przedsiębiorców na arenie międzynarodowej.

MZP 19.05.

Celem seminarium jest zwiększenie zainteresowania polskich przedsiębiorców w zakresie funduszy przeznaczonych na realizację polityki rozwojowej, w tym Europejskim Funduszem Rozwojowym (European Development Fund) oraz mechanizmami finansowania projektów realizowanych poza UE.

Seminarium otworzy Pani Bożena Lublińska-Kasprzak Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Pani Katarzyna Kacperczyk Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz Pani Ewa Synowiec Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Udział w seminarium potwierdzili eksperci: Dyrekcji Generalnej ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu i Przedsiębiorczości I MSP oraz Dyrekcji Generalnej ds. Rozwoju i Współpracy.

Podczas seminarium uczestnicy zapoznają się m.in. z z instrumentami KE służącymi wsparciu firm w ramach dyplomacji ekonomicznej UE, instrumentami finansowania projektów w obszarze polityki zewnętrznej UE oraz procedurami dotyczącymi zamówień i kontraktów realizowanych w ramach projektów UE w krajach rozwijających się i na rynkach państw trzecich.

Informacje organizacyjne i rejestracja:

http://www.een.org.pl/index.php/inne-seminaria/articles/seminarium-nt-mozliwosci-wspolpracy-z-unia-europejska-na-rynkach-rozwijajacych-sie-20-maja-2015-r-warszawa.html

Spotkanie jest współorganizowane, wraz z MSZ i KE, przez Punkt Informacyjny ds. Międzynarodowych Zamówień Publicznych (http://mzp.parp.gov.pl). Punkt Informacyjny jest projektem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, mającym na celu upowszechnianie informacji oraz doradztwo dla polskich przedsiębiorców w zakresie możliwości aktywnego udziału w globalnym rynku przetargów publicznych.

Informacji związanych z seminarium oraz działalnością Punktu udziela P. Małgorzata Pałysa, e-mail: malgorzata_palysa@parp.gov.pl

Źródło: Informacja prasowa

Artykuł z dnia: 2015-05-19, ostatnia aktualizacja: 2015-05-19 12:25

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.