Kongres Zdrowia Publicznego

W dniach 6 – 7 grudnia 2018 r. już po raz piąty na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym odbędzie się Kongres Zdrowia Publicznego

Organizatorem wydarzenia jest Instytut Ochrony Zdrowia wraz z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, NIZP-PZH, Szkołą Zdrowia Publicznego CMKP, GIS, Polskim Stowarzyszeniem Naukowym Zagrożenia Cywilizacyjne i Zdrowie Publiczne oraz Katedrą Zdrowia Publicznego i Środowiskowego WUM. Nieporadność i bezradność środowisk medycznych w edukowaniu i informowaniu o znaczeniu szczepień ochronnych, skala zagrożeń środowiskowych i ich wpływ na zdrowie Polaków,  wzrost znaczenia zdrowia publicznego w polityce zdrowotnej państwa – to niektóre z tematów, jakim będą poświęcone panele dyskusyjne Kongresu. W ramach Kongresu organizowany jest konkursu prac naukowych z zakresu zdrowia publicznego. Wyróżnione prace zostaną zaprezentowane podczas Kongresu, a zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni.   

Więcej informacji: http://www.zdrowiepubliczne.com.pl/

Źródło: Inne

Artykuł z dnia: 2018-11-14, ostatnia aktualizacja: 2018-11-14 14:07

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.