Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza

Dolnośląskie Gryfy po raz piętnasty

We Wrocławiu, w trakcie jubileuszowej Wielkiej Gali Biznesu, rozdano Dolnośląskie Gryfy – Nagrody Gospodarcze w ośmiu konkursowych kategoriach. Kapituła postanowiła wyróżnić za „Innowacyjny pomysł na biznes” firmę Fantasy Expo, w kategorii „Start-up roku” firmę Genomtec, „Ambasadorem Dolnego Śląska” uznano ZOO Wrocław, tytuł „Przedsiębiorstwa społecznego roku” trafił do Spółdzielni Socjalnej PANATO, „Nagroda dla samorządów” powędrowała do Stronia Śląskiego, „Nagrodę dla pioniera wieku cyfrowego” przyznano firmie Dash Dot Creations, „Dolnośląski Produkt Roku” wytwarza firma Solgaz, a „Sukcesję z sukcesem” przeprowadziła Grupa Wróbel. Więcej informacji na stronie www.gryfy.pl.

Źródło: Inne

Artykuł z dnia: 2018-10-24, ostatnia aktualizacja: 2018-10-24 13:19

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.