Mazurek: W ciągu dwóch tygodni w Sejmie głosowanie nad projektem ws. obniżenia wieku emerytalnego

17.10.2016, 09:40; Aktualizacja: 17.10.2016, 09:57
Beata Mazurek, Jarosław Kaczyński

"Zrobię wszystko, aby ta ustawa została przegłosowana na kolejnym posiedzeniu Sejmu (...), w ciągu dwóch tygodni" - zadeklarowała Mazurek.źródło: Newspix
autor zdjęcia: JACEK HEROK

Prezydencki projekt ustawy dotyczący obniżenia wieku emerytalnego zostanie przegłosowany w Sejmie w ciągu dwóch tygodni - zapowiedziała w poniedziałek rzeczniczka klubu PiS i przewodnicząca sejmowej komisji polityki społecznej i rodziny Beata Mazurek.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • Inspektor Pracy(2016-10-17 11:10) Zgłoś naruszenie 201

    Drogi PiSie .............. odrobinę uczciwości w zyciu społecznym. Najpierw wyślijmy na emerytury najdłużej spracowanych czyli osoby mające po 40 i więcej --lat pracy, którzy mają co najmniej 15 lat w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy (z przed 1999r –ukradzionych ustawa o emery POdmostowych) !. ....Spracowani od 15 r zycia ,w soboty ,święta ponad-ustawowo za komuny i postkomuny ,osoby którym Tusk wstecznie ukradł wcześniejszy wiek emerytalny za równoczesną Ich prace w szkodliwych i niebezpiecz warunkach pracy. Pani premier niech się TuskoPOdobne ćpunki które ćpały narkotyki gdy inni od młodych lat pracowali ,które robiły bury po stadionach nie cieszą że pójdą wcześniej na emerytury niż Ci wyzyskani ludzie

    Odpowiedz
  • do przewidzenia(2016-10-21 09:46) Zgłoś naruszenie 80

    Już wiadomo że te zapowiadane dwa tygodnie nie wchodzą w rachubę, sprawozdawca podkomisji poseł Mosiński jest niedysponowany i nici z harmonogramu posłanki Mazurek.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Wieloletni pracownik bez praw(2016-10-25 20:06) Zgłoś naruszenie 70

    PO przepracowaniu 35 lat przez kobiety i 40 lat przez mężczyzn, traktując ten staż, jako osobną przesłankę do uzyskania prawa do emerytury. Tyle lat pracy wystarczy. Uchwalić ustawę i się nie lenić ,nie czekać aż minie kadencja! ZUS – Zakład Utylizacji Składek

    Odpowiedz
  • Tadeusz(2016-10-21 13:46) Zgłoś naruszenie 60

    Jednak komuna bardziej dbała o zwykłych ludzi.

    Odpowiedz
  • Mania(2016-10-24 12:13) Zgłoś naruszenie 50

    Trzeba było mieć pecha, żeby urodzić się w 1957 roku.

    Odpowiedz
  • HEN(2016-10-17 20:13) Zgłoś naruszenie 41

    brzydki wyraz...........SPRAWIEDLIWOŚĆ NIE JEST ,DLA MALUCZKICH !

    Odpowiedz
  • janosik(2016-10-24 14:29) Zgłoś naruszenie 41

    Mam 63l starz pracy 48l morze w pirewszej koleinosci ludzie spracowani tak jak wNRF po 45 latach pracy bez wzg na wiek

    Odpowiedz