Schetyna i Kijowski: Nie ma sporu między PO i KOD, współpracujemy

07.06.2016, 16:13; Aktualizacja: 07.06.2016, 16:13
Wspólny briefing obu polityków to odpowiedź na doniesienia medialne o nieporozumieniach między Platformą i Komitetem.

Wspólny briefing obu polityków to odpowiedź na doniesienia medialne o nieporozumieniach między Platformą i Komitetem.źródło: Newspix
autor zdjęcia: Grzegorz Krzyzewski 602861707

Nie ma sporu między Platformą Obywatelską a Komitetem Obrony Demokracji; współpracujemy i chcemy tej współpracy w przyszłości - zadeklarowali po wtorkowym spotkaniu liderzy: PO Grzegorz Schetyna i KOD Mateusz Kijowski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • StAAbrA(2016-06-07 22:01) Zgłoś naruszenie 40

    POnińskie OdKODy zawsze integralnie związane są z nosicielem . Do czasu .

    Odpowiedz
  • propis(2016-06-07 22:58) Zgłoś naruszenie 42

    popatrzcie na nich zygac sie chce przy korytku byl jeden i nic nie zrobil a PRAWORZADNY PIS DZIALA I JEST TO Wielka nadzieja POLAKOW TYLKO PIS

    Odpowiedz
  • KALIF(2016-06-07 19:27) Zgłoś naruszenie 20

    TARGOWICA NA SZUBIENICE ??Kłamali rano, w południe, wieczorem i w nocy. Ci ludzie słowa prawdy w życiu nie powiedzieli..DECYDOWAĆ BĘDĄ ZA WAS MOCODAWCY Z BERLINA I MOSKWY

    Odpowiedz
  • Brawo(2016-06-08 11:22) Zgłoś naruszenie 20

    ..........i TVN ulepił „Im Złotego Cielca „ ...., i stanął on rozświetlony jupiterami przed kamerami, a Oni padli na kolana,..I usłyszałem przeraźliwy kwik podobny do brzmienia **** odrywanych od koryta gdy przed Nimi On -Petru ", --darł się najmocniej, robiąc sobie na tych frajerach przez ekran krypto-reklamę . Ma im zastąpić Słoneczko Peru!. -A wszystkie sondaże na zamówienie dup „do góry”. Tylko jeżeli dla PO Polska to tylko ch..., d... i kamieni kupa, to czego oni tak bronią? Ch...? D...? Czy kupy kamieni? Wielu już w Niego uwierzyło ,czy mają w tym interes -stanowiska ,odprawy, wpływy. Obsadzili stanowiska i okradali juz z wieku emerytalnego wstecznie nawet tych zatrudnionych od 15r życia w szkodliwych i niebezpiecz warunkach pracy, ,zatrudnianych za komuny i postkomuny ponad-ustawowo w soboty, święta bez dni zamiennie wolnych. To było OK -konsultowane ze społeczeństwem i nie odbyło sie expresowo. Wiemy jedno Krzywy"nos" też wie i proponuje miesięcznicę Komitetu Obrony Dochodów - czytaj -w obronie jej emerytury w wieku 57lat finansowanej także z funduszów Premiera,wszyscy inni mają wypierd... do roboty aż nie umrą. To jest to czym cuchnie ten POsąg....

    Odpowiedz
  • obserwator(2016-06-08 09:28) Zgłoś naruszenie 20

    no to mamy silną grupę pod wezwaniem, tylko czy oni aby myslą o Polsce i Polakach, czy tylko o swoje stołki i zaspokojenie swojego ego, moim zdaniem powinni iść pod szyldem "zjednoczmy się aby dopiec obecnym rządzącym" do tej pory nikt z tych na zdjęciu konkretnego nie zaoferował Polakom, tylko marsze i podjudzanie

    Odpowiedz
  • Tak trzymać OPOZYCJO ... (2016-06-07 21:22) Zgłoś naruszenie 15

    ... i gonić neo-BOLSZEWIKÓW z PIS ... i wszelkiej maści ZARAZĘ czerwono-brunatną ... na ŚMIETNIK HISTORII . Im wcześniej, tym lepiej ... bo MNIEJ NAROBIĄ SZKÓD Polsce.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ciekawa, za czyje pieniadze(2016-06-08 11:08) Zgłoś naruszenie 10

    czy to prawda,ze PO,wyslalo 300 autokarow z ludzmi na manifestacje do Warszawy?

    Odpowiedz
  • gość(2016-06-08 09:32) Zgłoś naruszenie 10

    trzymajmy się razem i do Sowy

    Odpowiedz