Islandia: "Panama Papers" powoduje polityczne zamieszanie

06.04.2016, 14:17; Aktualizacja: 06.04.2016, 15:42
Afera "Panama Papers" powoduje zamieszanie w Islandii. Wciąż nie jest pewne, czy premier Sigmundur Gunnlaugsson, którego nazwisko pojawia się z dokumentach z Panamy, będzie musiał odejść, kto go ewentualnie zastąpi, czy dojdzie do przedterminowych wyborów.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Zgadnijcie ludzie, dlaczego w Islandii(2016-04-06 17:12) Zgłoś naruszenie 30

    dla oszustów i złodziei jest taka krótka piłeczka? No? No bo tam nie ma mniejszości gudłajskiej. Chyba nie ma takiego "starszego brata" coby ryby łowił. Ostatni to był Piotr zdaje się. Potem był papieżem. Ale nie w Reykjavíku. Taka jest zasada, wyrzucisz gudłajów, to masz potem kwitnące państwa; Francja, Hiszpania, Portugalia, Holandia, Niemcy, itd. Przyjmiesz wyrzuconych to masz ruinę; Polska, Rosja, Stany. I takie gdzie łonych nie było; Japonia, Chiny itd.

    Odpowiedz
  • Zgadnijcie ludzie, dlaczego w Islandii(2016-04-06 17:13) Zgłoś naruszenie 20

    dla oszustów i złodziei jest taka krótka piłeczka? No? No bo tam nie ma mniejszości gudłajskiej. Chyba nie ma takiego "starszego brata" coby ryby łowił. Ostatni to był Piotr zdaje się. Potem był papieżem. Ale nie w Reykjavíku. Taka jest zasada, wyrzucisz gudłajów, to masz potem kwitnące państwa; Francja, Hiszpania, Portugalia, Holandia, Niemcy, itd. Przyjmiesz wyrzuconych to masz ruinę; Polska, Rosja, Stany. I takie gdzie łonych nie było; Japonia, Chiny itd. Co, nie zostały uzupełnione wszystkie wymagane pola? A teraz, hyclu?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie