Schetyna: Polska z prymusa stała się problemem dla Europy

29.12.2015, 13:20; Aktualizacja: 29.12.2015, 13:22

"Pozycja Polski, marka polska, polski sukces, symbol najlepszych rzeczy, które miały miejsce przez ostatnie lata w Polsce w sposób gwałtowny kończy się i opinia o Polsce w bardzo konkretny i wymierny sposób się zmienia w Europie" - podkreślił Schetyna na wtorkowym briefingu w Sejmie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • KALIF(2015-12-29 13:46) Zgłoś naruszenie 10

  Powiedzieli, o co naprawdę chodzi! Niemiecka prasa oburzona na Kaczyńskiego: "PiS chce, by Polska przestała być stołem warsztatowym Niemiec!" I wszystko jasne...rzewodniczący Federalnego Związku Towarzystw Niemiecko-Polskich, Dietmar Nietan. W wywiadzie dla niemieckiego dziennika „Handelsblatt” polityk nie kryje o co tak naprawdę chodzi w nagonce na rząd PiS. Bynajmniej nie o demokrację. Kaczyński próbuje pokazać, że Polska jest pewna siebie. A tu przychodzi zachodni hegemon i krytykuje. PiS chce, by Polska przestała być przedłużonym stołem warsztatowym Niemiec i tworzyła własną wartość gospodarczą. Tylko wtedy dość niskie płace w Polsce wzrosną. Mam nadzieję, że Kaczyński dojdzie w końcu do wniosku, że nie uda mu się tego zrobić bez pomocy z zewnątrz, czyli bez zagranicznych inwestycji (w domyśle niemieckich

  Odpowiedz
 • schetyna był czas kiedy ,odsunięto cię od blatu i (2015-12-29 14:19) Zgłoś naruszenie 20

  o mały włos tusek by ci dał PO gębie,bo mu przeszkadzałeś w karierze do UE.Teraz palec swój możesz tylko trzymać na wszelki wypadek aby go konkretnie włożyć,ale nie wkładaj w sprawy Polski i jej konstytucji niemieckich możliwości,chyba że niemcy POmagali tworzyć konstytucję w Polsce to przepraszam.

  Odpowiedz
 • Przyganiał kocioł garnkowi(2015-12-29 15:05) Zgłoś naruszenie 10

  Boże, nie głosowałem, ale naprawdę się cieszę z wygranej PIS. Dopiero teraz wychodzi całe dziadostwo na jaw.

  Odpowiedz
 • Prymusem ? ...(2015-12-29 17:40) Zgłoś naruszenie 10

  ... w jednorękich bandytach chyba.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie