Petru: PiS potrafi przygotować projekt w jeden dzień, a w sprawie 500+ wciąż brak

16.12.2015, 10:40
Ryszard Petru

Ryszard Petruźródło: Materiały Prasowe

Lider Nowoczesnej Ryszard Petru zarzucił w środę PiS, że półtora miesiąca od przejęcia władzy nie ma projektu ws. 500 zł na dziecko, choć inne projekty przygotował w ciągu jednego, dwóch dni. "Pani premier mówi o tym, że opozycja utrudni jej przeprowadzenie poważnych ustaw. Składam ze swojej strony deklarację, że z przyjemnością pomogę jej napisać ustawę o 500 zł na dziecko" - powiedział Petru na konferencji prasowej w Sejmie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • taaa(2015-12-17 07:48) Zgłoś naruszenie 01

  Swetru dalej w promocji we wszystkich mediach.

  Odpowiedz
 • Maciek(2015-12-16 11:54) Zgłoś naruszenie 55

  Brawo Petru. Trzeba przeciwstawić się dzieleniu Polaków i zacząć myśleć o gospodarce. Stare pokolenie polityków myślących jedynie o historii powinno przejść na emeryturę. Myślę tu o politykach z wszystkich opcji, którzy zasiedzieli się w sejmie od lat.

  Odpowiedz
 • Ndny jak flaki z olejem(2015-12-16 11:14) Zgłoś naruszenie 54

  Petru to taki nowoczesny Palikot. Zmierzch nadejdzie też bardziej nowocześnie, tak jak u Zandberga. Petru to taka gaduła mainstreamowa. Stał się tak nudny jak Budka ze swoimi zamachami. Robią obaj zadymę , a tak naprawdę coraz bardziej powszednieją i stają się nudni. Ich czas powoli, ale nieubłaganie przemija. Muszą wymyślić coś nowego.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie