Kwaśniewski: Mamy cyrk. Prezydent naruszył konstytucję

15.12.2015, 09:50; Aktualizacja: 15.12.2015, 11:12
fot. Piotr Drabik

Aleksander Kwaśniewskiźródło: Wikimedia Commons

„Gdyby mnie ktoś zapytał, czy w pierwszym miesiącu będziemy mieli taki cyrk, to powiedziałbym: nie, to niemożliwe. A mamy. Prezydent co najmniej dwukrotnie naruszył konstytucję, rząd powoduje ewidentne naruszenie nie drukując werdyktów Trybunału Konstytucyjnego” – mówi gość Kontrwywiadu RMF FM były prezydent Aleksander Kwaśniewski. Jego zdaniem prezydent złamał konstytucję, bo „ułaskawił człowieka niewinnego” i nie zaprzysiągł wybranych przez Sejm sędziów.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • Leo(2015-12-15 10:25) Zgłoś naruszenie 103

    Można być pijaczyną ale nie należy robić za małpę w tym cyrku, Panie Kwaśniewski. Byłemu prezydentowi nie wypada tego robić.

    Odpowiedz
  • Mordo Ty moja(2015-12-15 10:31) Zgłoś naruszenie 123

    Ten Pan już miał swoje 5 minut. Zapomniał o Ustawie z 25VI, gdzie później sam TK ujawnia, iż sam złamał konstytucję właśnie poprzez niekonstytucyjny wybór części sędziów. Niewygodna prawda , ale prawda Panie Kwaśniewski. Hipokrytom mówimy STOP.

    Odpowiedz
  • robotnica(2015-12-15 11:05) Zgłoś naruszenie 63

    panie Kwaśniewski cyrk mieliśmy w okresie pańskich rządów choroby filipińskie, goleni, wpadanie do bagażnika. Pański głupi elektorat może to kupi, ale nie wszyscy. Bardzo proszę niech pan już nie zabiera głosu

    Odpowiedz
  • Tycjan(2015-12-15 11:16) Zgłoś naruszenie 69

    O fabryka trolli pisowskich się już odzywa.

    Odpowiedz
  • I stąd kompleks KŁAPAKA (ciicho, sza...)(2015-12-15 11:23) Zgłoś naruszenie 46

    MAŁPY PIS-u ... i CYRK PIS-U ... i to POZA SORTEM (czytaj BADZIEWIE)

    Odpowiedz
  • Inspektor Inspektoró(2015-12-15 12:29) Zgłoś naruszenie 31

    Bronek Komor oświadczył, że wybór 5 sędziów przez poprzednią kadencje to był błąd POlityczny !! przed którym przestrzegał. Jak okradali wstecznie z wieku emerytalnego spracowanych od 15r życia robotników to Im wolno było -to nie był zamach,jak okradali wstecznie tych co mieli wymagane lata w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy -to też było OK ,teraz jak zrobi zamach ale Im nie wyszedł to drą mordy , że to jest zamach na nich. ...............Kwachu -jeszcze nie wytrzeźwiał !!

    Odpowiedz
  • KALIF(2015-12-15 12:34) Zgłoś naruszenie 11

    Kwaśniewski. TO KACAP RUSKI

    Odpowiedz
  • Polak(2015-12-15 12:48) Zgłoś naruszenie 01

    Jak zwykle Kwasniewski nie wie kiedy wejsc na scene i dlatego nie zrobil kariery za granica,ciekawy polityk ale nie ma wyczucia,to samo z Tuskiem i Kulczykiem,jego imperium rozpadnie sie wczesniej niz wszyscy mysla,juz sepy kraza

    Odpowiedz
  • recenzet(2015-12-15 14:29) Zgłoś naruszenie 21

    Cyrk to był jak kwaśniewski był nawalony na Ukrainie oraz jego płomienne przemówinia bełkotał ludwiku dorn i sabo nie idż tą drogą dzisiaj nota bene chłopie dej se siana bo kocikwik oderwanych od koryta kolesi jest faktem.

    Odpowiedz
  • Lepiej milczeć ...(2015-12-15 14:46) Zgłoś naruszenie 01

    ... jak się błaźnić.

    Odpowiedz
  • Seer(2015-12-27 06:58) Zgłoś naruszenie 00

    Tlusty kot zamialczal...

    Odpowiedz
  • DZIADEK -63 LATA -STAZ 48 LAT-16 WARUNKI SZKODLIWE(2016-01-18 10:51) Zgłoś naruszenie 00

    KWASNIEWSKI A TAK DLA PRZYPOMIENIA ILE RAZY TRZYMALES SIE FLAGI PIJAKU ZAGRANICO AMY NARUD WSTYDZILISMYSIE ZA CIEBIE.GDZIE NIE POJECHALES NAWET W POLSKIE TO SIE ZECHLALES.JEDYNIE ZONA I CORKA CIE RATOWALY BO TELEWIZJA WSZYSTKO POKAZYWALA.ACO BYLO Z SIWCEM UDAWALES SWIETEGO I NIE MOGLES WYJSC Z HELIKOPTRA.NA KOLANA I WAL SIE W PIERCHY NIECH UE TK IKOD WIE ZE OSTRO DAWALES W PALNIK AZ GROCHOWA KIPIALA.DLATEGO NIE WYCHYLAJ SIE BO ZAPLACISZ ZA TO WSZYSTKO CO WYPILES PRZEZ 10 LAT.MALO BEDZIE EMERYTURY I TRZEBA BEDZIE ROBIC ZBIORKIE.TO BYL JEDEN A DRUGI WALESA CO WYPIL JAK PODALA PRASA JAK BYL INTERNOWANY JUZ WTEDY ZACZOL TRENOWAC.

    Odpowiedz