PiS: Władze mediów publicznych będzie wybierać Rada Mediów Narodowych

27.11.2015, 19:55; Aktualizacja: 27.11.2015, 19:57
Trwają prace nad nową ustawą medialną

Trwają prace nad nową ustawą medialnąźródło: ShutterStock

Szefowa sejmowej Komisji kultury zapowiada zmiany w mediach publicznych. Elżbieta Kruk z Prawa i Sprawiedliwości powiedziała w Trójce, że władze mediów publicznych, które mają być nazwane narodowymi, będzie wybierać Rada Mediów Narodowych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (6)

 • Dobrze by było od razu przemyśleć,(2015-11-27 21:28) Zgłoś naruszenie 20

  że ta Rada też kiedyś wpadnie w łapy PO, tak jak teraz TK. I co wtedy?

  Odpowiedz
 • Przede wszystkim PiS winien opracować(2015-11-27 21:33) Zgłoś naruszenie 01

  system wyborów powszechnych! Wielokrotnie niezależnie sprawdzalny tak, żeby sfałszowanie wyników nie było możliwe zupełnie. Czy to możliwe? Może nie, ale trzeba by chyba coś w tym kierunku robić, bo teraz byle chłopek z ZSLu robi nam kuku.

  Odpowiedz
 • Mark(2015-11-28 00:10) Zgłoś naruszenie 12

  Naprawdę czas najwyższy wyrzucić te lewacko-platformerską chołotę z mediów publicznych. Propagandowi pismaki. To co piszą nijak ma się do realiów życia społecznego. Im szybciej tym lepiej. Czym innym jest bowiem pluralizm, a czym innym prymitywna, niemal goebellsowska propaganda. To prawda, Lisy, Pietrasiki, Lewickie, Kraśki itp. niemal plują nam w twarz prostacką propagandą. Redakcje TVP INFO i TVP 1 i 2 powinny
  wyć w całości wymienione. Przekaz ma być obiektywny, prawdziwy, niezależnie od tego czy jest pozytywny czy negatywny dla władz. Podobnie można postąpić z mediami prywatnymi. Od tego jest instytucja " etyki mediów" i wyrażania zgody na licencje. Jej przedłużanie lub nie, gdy świadomie fałszuje rzeczywistość. No i czas na zakończenie wspierania finansowego prywatnych mediów poprzez kierowanie doń różnych ogłoszeń publicznych władz centralnych i samorządowych. Tylko do prasy, TVP i niech publiczne media zarabiają na zleconych publikacjach urzędowych np. o przetargach, informacjach dla obywateli i firm itd.
  Słowem odciąć od kasy propagandowe media w rodzaju G.Wyborcza. Zabrać " Rzeczypospolitą" prywaciarzowi Hajdarowiczowi / po jej nocnym przejęciu od ministra platfusów Grada na złość opozycji/
  Już sam tytuł "Rzeczypospolita" to nie prywatna własność dogadanego cwaniaczka z Krakowa lecz dobro publiczne obywateli RP. Przepędzić na cztery wiatry skorumpowane lewactwo i liberałów z władz mediów.

  Odpowiedz
 • ocalały z watahy(2015-11-28 08:47) Zgłoś naruszenie 11

  Ruda sitwa ujada, toczy pianę z pysków,ryże kłaki z łbów rwie, cuchnie strachem, to najlepszy dowód,mże idziemy w dobrym kierunku. Boją się panicznie, słusznie, bo każda kradzież i niegodziwość zostanie rozliczona i osadzona sprawiedliwie imnic wam nie pomoże ucieczka z Pooski jak corki bylej premier. Idziemy po was!

  Odpowiedz
 • A pani szefowa ...(2015-11-28 11:36) Zgłoś naruszenie 11

  ... to tak w dalszym ciągu lubi sobie gulnąć ?

  Odpowiedz
 • Pis du. pek.(2015-11-30 07:39) Zgłoś naruszenie 12

  PiS du śiowa. Moczy Morda.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie