Gdzie jest Donald Tusk? Nie uczestniczył w debacie na temat uchodźców

10.09.2015, 07:28; Aktualizacja: 10.09.2015, 07:28

W Parlamencie Europejskim pytano gdzie jest Donald Tusk. Nieobecność szefa Rady Europejskiej podczas debaty poświęconej uchodźcom została skrytykowana przez szefów socjalistów i liberałów. W obronę wziął go szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker. Ale czy ta obrona była szczera?

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • polak(2015-09-10 08:34) Zgłoś naruszenie 00

    Ten bufon w ue nie wie co zrobić z bandą imigrantów dlatego zmył się gdzieś leży na słońcu i czeka co zrobi eurokołchoz .

    Odpowiedz
  • Jasiek(2015-09-10 08:41) Zgłoś naruszenie 00

    UE gra na emocjach a Kopacz zastrasza . Nie wiadomo co jest gorsze, zamknięcie granic czy dobrowolne wpuszczenie lisa do kurnika. Tusk zrobił z nas ,,mocarstwo gospodarcze"więc teraz dostajemy w nagrodę najwięcej emigrantów - Niemcy,Francja Hiszpania i Polska bo my musimy się wszystkich bać i robić tak jak trójca UE nam nakaże.Czy to jest dobre?wszyscy pamiętają jak w 2010r nie wolno było domagać się zwrotu wraku ani śledztwa międzynarodowego bo ,,naciśniemy Ruskowi na odcisk" teraz Kopacz mówi że musimysię solidaryzować z Merkel, ale o rurociągu cisza tego ani rząd Kopacz ani Merkel z nami nie uzgadniała.To ja pytam kim my jesteśmy dla UE czy jesteśmy , czy to jest jeszcze wolność? Rodacy idźmy do wyborów zmieńmy i rozliczmy ten rząd bo za chwilę będzie tak jak mówił człowiek Kopacz-Tuska.Polska istnieje tylko na papierze a wszystko to h...d...i kamieni kupa.

    Odpowiedz
  • osa(2015-09-10 09:45) Zgłoś naruszenie 00

    JA NIE CHCĘ UCHODŻCÓW W POLSCE to są słowa Polaków nie wracają tam z kąnd przyszli u nas też była wojna II światowa wywołana przez Niemców niech teraz oni przyjmują tych muzułmanów aż się udławią .

    Odpowiedz
  • PULO(2015-09-10 11:08) Zgłoś naruszenie 00

    POJECHAŁ NA NARTY - WODNE

    Odpowiedz
  • krytyk oszustów(2015-09-10 11:31) Zgłoś naruszenie 00

    To nie Tusk, ale kanclerz Merkel swoją wypowiedzią spowodowała lawinę uchodźców.
    Jeżeli nawet iluś tam uchodźców przyjedzie do Polski, to i tak ich celem będą Niemcy Szwecja itd...

    Uważam, że problem leży na Bliskim Wschodzie i w Afryce. USA z partnerami zaczęły,
    to niech skończą.
    Europa sama nie ma szans rozwiązania problemu uchodźstwa z tych krajów.

    Odpowiedz
  • KALIF(2015-09-10 11:34) Zgłoś naruszenie 00

    PO PROSTU CZEKA JAKO FRAU MERKEL SPUŚCI ZE SMYCZY
    Kilka dni temu prof. Ryszard Legutko tak skomentował zaangażowanie Tuska ws. rozwiązania problemu uchodźców:
    Jego zachowanie jest takie jak zwykle. Mówi że - "trzeba być solidarnym" - bo taka jest polityka jego mocodawców. Tak mówi Angela Merkel, a on otrzymał swoją funkcję dzięki rządowi niemieckiemu i po części Francji. Tusk nie jest politykiem samodzielnym. Tak jak w Polsce działał, kierując się wyłącznie sondażami, tak tutaj kieruje się tym, czy kanclerz Merkel zmarszczy brwi, czy nie zmarszczy. To nie jest człowiek na czas kryzysu. Ale nawet w czasie kryzysu to nie on podejmuje decyzje, ale najmocniejsi gracze, czyli najsilniejsze państwa. Wszyscy w UE słuchają, jakie słowa padną w Berlinie i po części w Paryżu.

    Odpowiedz
  • gdzie jest Ryży?(2015-09-10 12:01) Zgłoś naruszenie 00

    Matoł jest tam tylko "słupem", tyle że Jewropejskim.

    Odpowiedz
  • Tusk programuje Ewcie do walki z Kaczynskim!!!(2015-09-10 13:55) Zgłoś naruszenie 00

    Natomiast Jaroslaw Kaczynski, otrzymal Nagrode Czlowieka Roku !!!
    Jarosław Kaczyński otrzymał nagrodę Człowieka Roku XXV Forum Ekonomicznego w Krynicy. – Zmiana na lepsze w naszym kraju dopiero się zaczyna – mówił prezes PiS. Tego mainstream nie mógł darować ani Forum, ani Kaczyńskiemu.
    Skandal. Podobno pani Waltzowa (Hanna Gronkiewicz-Waltz – prezydent Warszawy, wiceszefowa PO jest członkiem Rady Programowej Forum – przyp. red.) głosowała za tym. Ja nie wiem, nie mogę tego pojąć, nie rozumiem tego. Jak może jakąkolwiek nagrodę dostać Kaczyński? Jedyna nagroda to chuligan roku, polityczny opryszek roku. To są nagrody dla Kaczyńskiego. Nie wiem za co ta nagroda, pachnie mi to skandalem
    – grzmiał dziś w rozmowie z Superstacją poseł Platformy Obywatelskiej Stefan Niesiołowski.
    Kaczyński, który rozpętał wojnę domową, który opluwał ludzi, który twierdzi, że Platforma to mordercy, zdrajcy. Kaczyński, który organizował te fakelzugi (marsze z pochodniami - przyp. red.), skandaliczne marsze. Jeden wielki szkodnik, niszczyciel polskiej demokracji. Kaczyński dostaje nagrodę... mówię skandal
    – stwierdził Niesiołowski w rozmowie z Superstacją.

    Także szef partii Nowoczesna Ryszard Petru nie mógł przeżyć nagrody dla Kaczyńskiego.
    Jedyna aktywność, jaką kojarzę w przypadku Kaczyńskiego to taka, że kiedyś ukradł księżyc. Jest to osoba, która w ogóle nie kojarzy się z gospodarką

    Odpowiedz
  • None(2015-09-10 16:17) Zgłoś naruszenie 00

    Podobno DT w Gdańsku haratał w gałę, jak to ma w zwyczaju...

    Odpowiedz
  • Teraz "nie palą się" do przyjmowania UCHODŹCÓW(2015-09-10 22:01) Zgłoś naruszenie 00

    A może by tak ...OBSZCZYMURKI internetowi powiedziały głośno ... USA
    " Prawdziwych JANKESÓW poznaje się nie po tym ... jak zaczęli,
    ale poznaje się po tym ... jak skończyli " ...
    wprowadzanie ... WIOSNY LUDÓW i " DEMOKRACJI " ... w krajach muzułmańskich
    w obszarze basenu Morza Śródziemnego i w krajach Bliskiego Wschodu.

    Odpowiedz