Taśmy "Wprost": "Ole" i "Lemongrass" to kolejne restauracje, w których zakładano podsłuchy?

16.03.2015, 18:22; Aktualizacja: 16.03.2015, 18:28
Podsłuch - nagranie

Taśmy "Wprost"źródło: ShutterStock

W restauracjach Ole i Lemongrass, w których wcześniej pracowali kelnerzy z afery podsłuchowej, mogły być również montowane podsłuchy – wynika z materiałów śledztwa, do których dotarł "Wprost".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • bilans(2015-03-17 10:15) Zgłoś naruszenie 00

    Do xxx (nr 8): - A może sobie powinieneś podziękować? Przeczytaj wpis nr 4. ...

    Odpowiedz
  • xxx(2015-03-16 20:12) Zgłoś naruszenie 00

    Dziękujemy Komorowskiemu!

    - za podniesienie wieku emerytalnego
    - za podwyższenie podatku VAT
    - za podniesienie akcyzy na paliwo
    - za podniesienie VAT-u na ubranka dziecięce
    - za o-ZUS-owanie "umów śmieciowych"
    - za koszty utrzymania kancelarii większe, niż Królowej Brytyjskiej
    - za regulacje w każdym aspekcie gospodarki
    - za twierdzenie, że ostatnie wybory zostały przeprowadzone rzetelnie
    - za wygonienie z Polski 2 mln ludzi

    oraz za inne (wybitne!) zasługi dla Polski, np.:
    - za zgolenie wąsów
    - za instrukcję obsługi krzesła
    - za międzynarodowe kontakty - z Szogunami
    - za czekoladowego Orła
    - za dbałość o język polski
    - za wszystkie gafy, których zliczyć nie sposób

    JEDNA KADENCJA WYSTARCZY!

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2015-03-16 20:10) Zgłoś naruszenie 00

    Składanie obietnic przez oszustów z PO stało się narzędziem zarządzania polityczną agendą dnia. Platforma stara się wokół nich koncentrować uwagę opinii publicznej, a tym samym określać przedmiot publicznego dyskursu. Jeszcze z dziesięć obietnic typu mamy projekt, a nawet plan na pewno złoży do końca roku tusk osobiście, a po pięć obietnic jego kumple z rządu.
    Ma kaczor rację mówiąc, że trwa zorganizowana akcja dla utrzymania przy władzy krętaczy i aferzystów.

    Odpowiedz
  • Taki Sam, ale nie ten Sam(2015-03-16 20:09) Zgłoś naruszenie 00

    Wy smie.cie z PO... Kłamaliście, że wprowadzicie jednomandatowe okręgi wyborcze, kłamaliście, że ograniczycie biurokrację, kłamaliście z tanim państwem, kłamaliście, że zmniejszycie podatki i kłamaliście, że wprowadzicie podatek liniowy, kłamaliście z likwidacją barier dla rodzimych firm, kłamaliście, że będziecie walczyć z korupcją i nepotyzmem, kłamaliście, że zbudujecie tarczę antykorupcyjną, kłamaliście w sprawie Smoleńska, kłamaliście, że państwo zdało egzamin, kłamaliście z Zieloną Wyspą, kłamaliście z bezrobociem, kłamaliście z zadłużeniem, kłamaliście, że za waszych rządów Polacy wrócą z zagranicy, kłamaliście od rana do wieczora.

    Odpowiedz
  • awerh(2015-03-16 20:08) Zgłoś naruszenie 00

    jeszcze nigdy tak niewielu, nie ukradło tak wiele, tak wielu. Oto komentarz do sytuacji w kraju za rządów platformy

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2015-03-16 20:07) Zgłoś naruszenie 00

    Każdemu kto wrzucił do urny wyborczej głos na PO i Komorowskiego powinno sie łapę obcinać, tak żeby na wieki wieków wiadomo było kto przyczynił sie do upadku Rzeczpospolitej!!!

    Odpowiedz
  • esr6k(2015-03-16 20:07) Zgłoś naruszenie 00

    Panowie Sienkiewicz, Belka, Graś wytłumaczyli, że ich knajacki język to były „skróty myślowe” wyrażające troskę o Polskę. W takim razie czuje się usprawiedliwiony, jeśli również w trosce o Polskę powiem językiem elit, że rządzi nami banda ******* z PO!

    Odpowiedz
  • w4h(2015-03-16 20:06) Zgłoś naruszenie 00

    Bartłomiej Sienkiewicz skwitował dosadnie efekty rządów PO: „Ch**, dupa i kamieni kupa” .. prada smiecie z PO?
    Takie jest państwo pod waszymi rządami

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2015-03-16 20:02) Zgłoś naruszenie 00

    zapamietajcie.. winni są nie ci co knuja i planuja oszustwa na taśmach, ale ci co ich nagrali... taka jest III RP PO

    Odpowiedz