Kłopotek o Sawickim: Chlapnął i ja też powinienem mu chlapnąć

19.10.2014, 13:44; Aktualizacja: 19.10.2014, 14:05
Marek Sawicki

Marek Sawickiźródło: Materiały Prasowe

"Chlapnął facet i ja też powinienem mu chlapnąć" -tak słowa partyjnego kolegi Marka Sawickiego skomentował Eugeniusz Kłopotek w programie "Kawa na ławę".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • wjw(2014-10-20 10:24) Zgłoś naruszenie 00

    Powiedział prawdę. Po prostu polski chłop jest chytry. A chytry dwa razy traci.
    Ot, i sprawdziło się przysłowie.

    Odpowiedz
  • KALIF(2014-10-19 17:26) Zgłoś naruszenie 00

    Jedyny sposób, aby politycy PSL‑u [ ZSL-u ] trafili do swojego naturalnego środowiska, to odsunąć tę hałastrę od władzy. Bez politycznej ochrony, kaski ze spółek i spółeczek, będą prędzej czy później jedli „smutniaka z maryśką” i spali na twardym „koju”. Wtedy zrozumieją, jak kończy się pogarda dla społeczeństwa.

    Odpowiedz
  • Jeden...(2014-10-19 17:40) Zgłoś naruszenie 00

    ...wart drugiego.

    Odpowiedz
  • Teo(2014-10-20 15:35) Zgłoś naruszenie 00

    wjw
    Święta racja.Dobrze powiedział.

    Odpowiedz
  • kacperek(2014-10-19 20:43) Zgłoś naruszenie 00

    Coś mi się widzi,że oborowe zaczną brać lekcje dobrego wychowania.Kłopot/tek/ tylko wtym kto będzie nauczycielem. Myślę,że takie tuzy jak Sienkiewicz,Belka czy fryzjerek byliby godni.

    Odpowiedz
  • wyborca(2014-10-19 22:53) Zgłoś naruszenie 00

    Już dosyć tego PSL- u.

    Odpowiedz
  • Adrianna(2014-10-20 00:59) Zgłoś naruszenie 00

    Od opublikowania taśm prawdy mamy już pewność jaki jest rzeczywisty stosunek rządzących do obywateli. No ale jeśli Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie to i szacunek do społeczeństwa jest teoretyczny. Świetnie oddaje go nowy utwór zespołu MAFIA To wolny kraj.

    www.youtube.com/watch?v=wnWj9i_q_EA&list=UU-rpOvaykJlKmTXWH7jZ1_w

    Odpowiedz
  • emigr(2014-10-20 23:45) Zgłoś naruszenie 00

    Chłopek KŁOPOTEK sam chlapie bez przerwy dyrdymały a myśli, że jest mądrzejszy.

    Odpowiedz
  • EU(2014-10-29 15:58) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Kłopotek to taki chłopski przemądrzała ,siedzi siedzi na g...e a kokosy zbiera.

    Odpowiedz
  • JanekMuzyk(2014-10-23 16:24) Zgłoś naruszenie 00

    Panie pośle Eugeniuszu!! Pan przecież nieustannie chlapie!!

    Odpowiedz