Tusk: Powtórki z powodzi z 2010 roku nie będzie. Kaczyński straszy ludzi (WIDEO)

15.05.2014, 16:00; Aktualizacja: 21.12.2018, 13:44
Donald Tusk podczas spotkania z Rafałem Trzaskowskim w Porcie Lotniczym Kraków-Balice

Donald Tusk podczas spotkania z Rafałem Trzaskowskim w Porcie Lotniczym Kraków-Balice. Fot. PAP/Radek Pietruszkaźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Premier zapewnia, że nie będzie powtórki z powodzi z 2010 roku. Donald Tusk mówił w Krakowie, że rząd monitoruje sytuację w związku z ulewnymi deszczami w Małopolsce i na Podkarpaciu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • ale sie usmialam hahaha(2014-05-15 17:14) Zgłoś naruszenie 00

    haha kaczynskiego ktos znowu wypuscil w maliny a stary stetryczaly debil jak tylko uslyszy ze na jakims nieszczesciu da sie cos zarobic to pedzi na swoim hofmanowym osle jak gazela. ALE CYMBAL DO KWADRATU! Kolejny raz zrobil z siebie diote, ktorym zreszta jest od urodzenia tylko slepi tego wola nie widziec. Plaszczak najpierw oswiadcza ze premier bedzie sie puszyl na walach... bidulek sie przejezyczyl bo na nie premier tylko jakas tam byla i zapomniana premierzyna i nie na walach tylko zrobiony w wala!

    Odpowiedz
  • yyy(2014-05-15 17:36) Zgłoś naruszenie 00

    Raz straszy wojną,innym razem Kaczyńskim,teraz straszył opadami i powodzią,a największym zagrożeniem dla Polski i Polaków jest notoryczny kłamca,oszust i zwolennik niemieckiej waluty.

    Odpowiedz
  • Leo(2014-05-15 17:58) Zgłoś naruszenie 00

    Tusku, to Ty zwołałeś Sztab Kryzysowy, to Ty wczoraj głosiłeś, że sytuacja powodziowa jest groźna, to Ty kazałeś po raz kolejny sprawdzić magazyny ze sprzętem powodziowym... Kaczyński straszy? TY BEZCZELNA MAŁPO!!

    Odpowiedz
  • UJKrakow(2014-05-15 18:08) Zgłoś naruszenie 00

    Ryzy POlszewik o nazwie Tusk to samo pieprzyl w czasie powodzi,a ludzi poszkodwanych zostawil na pastwe losu.

    Odpowiedz
  • KALIF(2014-05-15 19:42) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego ludzie nie pogonią tego oszołoma-wodza pisiorków oszołomków-niby zawieszającego kampanie wyborczą ,aby pośpieszyć na pomoc ludziom,którym zagraża powódź.Gdyby przyjechał do naszej wsi,gdy gorączkowo staramy się zapobiec podtopieniom i zalaniem gospodarstw w celu wygłaszania swoich debilnych przemówień,to mieszkańcy użyli by go jako worka z piaskiem-przynajmniej debil na coś by się przydał.

    Odpowiedz
  • Gussie(2014-05-15 19:53) Zgłoś naruszenie 00

    Tak bardzo pewny siebie ten Tusk, ze mozna pomyslec ma "przecieki z GORY" ??? W koncu przeciez jedzie do Papieza

    Odpowiedz
  • ale sie usmialam hahaha(2014-05-15 19:54) Zgłoś naruszenie 00

    ja przepraszam za mój wpis, ale ja jestem bezrobotna, a centrala PO płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężała umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałam sie zapisać do Pis , ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisała sie do PO, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PO mnie przyjęło i dalo pracę na forach.

    Odpowiedz
  • ale sie usmialam hahaha(2014-05-15 19:59) Zgłoś naruszenie 00

    a tak na codzień to pracuje ścierą... na forach dorabiam pluciem n aPiS

    Odpowiedz
  • ihaha(2014-05-16 01:27) Zgłoś naruszenie 00

    Ty parszywy rudzielcu , nie podskakuj za wiele, bo juz knocie jeden zapomniales jak pojechales do powodzian na Malopolske po co , po to by sobie zdjecia napykac az w koncu zebrala sie gromadka mezczyzn , gdzie jeden z nich wyskoczyl z debowego liscia , ty smieciu , caly czas masz czelnosc obrazac nas Polakow z ta swoja waatacha !!

    Odpowiedz