Nowicka: „Pawłowicz powinna się udać do psychiatry”

09.05.2014, 19:59; Aktualizacja: 09.05.2014, 20:00
Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowiczźródło: Newspix
autor zdjęcia: ŁUKASZ PŁOCKI

– Posłanka Pawłowicz dość długo była na głodzie medialnym. Przez jakiś czas nikt się nią nie interesował. Myślę, że do psychiatry powinna się udać. Więc znowu zaistniała tak, jak potrafiła. Lepiej, żeby pani posłanka zamilkła przynajmniej na scenie politycznej – powiedziała w TVP Info Wanda Nowicka, wicemarszałek Sejmu komentując słowa posłanki PiS Krystyny Pawłowicz, która nazwała profesora Władysława Bartoszewskiego „pastuchem”.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (23)

  • ???(2014-05-10 07:54) Zgłoś naruszenie 00

    A co sądzić o matce, która tak wychowała syna, że ten pomordowanych w Katyniu polskich oficerów nazywa darmozjadami i pochwala ich rozstrzelanie przez Stalina, bo żywienie ich było kosztowne?

    Odpowiedz
  • Ocalały z watahy(2014-05-10 11:43) Zgłoś naruszenie 00

    Występ Polek na eurowizji (pomijam merytoryczną ocenę jego wartości) uznany został w Europie za seksistowski i w związku z tym nie ma szans na zwycięstwo. Natomiast występ zboczeńca z brodą w sukience i makijażu uznano za szczyt tolerancji w związku z tym zaklepano mu zwycięstwo w przedbiegach.

    Odpowiedz
  • patryjota(2014-05-10 00:09) Zgłoś naruszenie 00

    Nowicka i PO to wielka porażka Polski

    Odpowiedz
  • marko(2014-05-09 22:49) Zgłoś naruszenie 00

    PAWŁOWICZ TY ZŁA KOBIETA JESTEŚ !!!

    Odpowiedz
  • bydlo(2014-05-09 21:23) Zgłoś naruszenie 00

    jezeli bartoszewski powiedzial ze to bydlo to odpowiedz do niego jako pastucha jest uzasadniona ;)

    Odpowiedz
  • "Profesor" bez matury(2014-05-09 21:16) Zgłoś naruszenie 00

    Pani Krystyna Pawlowicz jest profesorem,a Nowicka czerwona lew,acka su,ka.
    Bartoszewski "professor" z wyksztalceniem srednim bez matury.
    Tylko PO.lszewiki I czerwoni bandyci maja wyksztalcenie Marksistowsko-Leninowskie na roczym lew,ackim uniwersytecie. Ha,Ha ,ha

    Odpowiedz
  • stara genderówa(2014-05-09 21:09) Zgłoś naruszenie 00

    A kto to jest ta Nowicka, jakie ona ma osiągnięcia oprócz dawania tyłka ćpania?

    Odpowiedz
  • xxxx(2014-05-10 06:14) Zgłoś naruszenie 00

    pawlowicz ma racje i niech tak trzyma a Nowicka kto to co to za monstrum i skad sie wogóle wzieła w sejmie

    Odpowiedz
  • Leo do 20(2014-05-10 14:14) Zgłoś naruszenie 00

    To Charles Bukowski o takich pisał.

    Odpowiedz
  • bezrobotny(2014-05-10 13:18) Zgłoś naruszenie 00

    tą kretynkę Nowicką dawno należałoby odstawić do garkuchni dla bezrobotnych

    Odpowiedz
  • hiszpan(2014-05-10 12:05) Zgłoś naruszenie 00

    nowicka idz pod tecze, tylko nie zaczepiaj znowu dzieci.

    Odpowiedz
  • do 19(2014-05-10 10:50) Zgłoś naruszenie 00

    piszesz to o warakomskiej , Szczuce i grubej "legendzie" Solidarności ?

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2014-05-10 08:32) Zgłoś naruszenie 00

    nawet Palikot wyrzucił tą ścierke ze swojej partii

    Odpowiedz
  • Leo(2014-05-10 10:07) Zgłoś naruszenie 00

    "Feminizm istnieje tylko po to, żeby brzydkie kobiety zjednoczyć we wspólnotę."
    Charles Bukowski

    Odpowiedz
  • !!!!(2014-05-10 09:28) Zgłoś naruszenie 00

    Mengele na L-4 wpisał mu Bydloschewsky!

    Odpowiedz
  • ???(2014-05-10 09:26) Zgłoś naruszenie 00

    Komorowski zaprosił wczoraj księcia Luksemburga na koncert chopinowski. Pochwili zaczął chrapać i dopiero pierwsza "dama" przywróciła go do pionu. Tak bardzo wstydzę się, że prezydentem mojego kraj jest ktoś kto potrafił wyżłopać z kieliszka kobiety, szczególnie gdy jest to monrchini reprezentująca inny kraj. I ktoś taki został wybrany przez młodych, wykształconych z dużych miast?

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2014-05-10 09:11) Zgłoś naruszenie 00

    Pan „profesor” Władysław Bartoszewski to JEDYNY człowiek w świecie, który „ze względu na zły stan zdrowia” został zwolniony zarówno z Auschwitz, po 199 dniach (!) pobytu tam, a również „ze względu na zły stan zdrowia” został zwolniony w sierpniu 1954 roku ze stalinowskiego więzienia (miał wtedy 32 lata).
    Jaka szkoda, że półtora miliona ofiar Auschwitz i tysiące zamordowanych, zamęczonych w stalinowskich więzieniach PRL nie mogło udokumentować po wywiezieniu/ aresztowaniu, iż mają „zły stan zdrowia”…

    Odpowiedz
  • pastuch(2014-05-10 09:10) Zgłoś naruszenie 00

    Bardzo prosze nie przyrównywac mnie do "profesorka" bez matury.

    Odpowiedz
  • hahaha(2014-05-10 09:09) Zgłoś naruszenie 00

    i ona ma rację, chociaż nie przystoi doktorce używać takiego języka, co innego B człowiek bez matury

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2014-05-10 09:08) Zgłoś naruszenie 00

    jeżeli bezkarnie kogoś nazywa bydłem to znaczy że jest słabym pastuchem.Ani wiek ani przeszłość nie dają mu przyzwolenia na chamstwo.Jeżeli ten dziadyga nie potrafi mówić po ludzku to niech odpuści sobie "parcie na szkło".

    Odpowiedz