Wałęsy nie będzie na obchodach 4 czerwca: "Jestem umówiony w Mławie"

08.05.2014, 09:00; Aktualizacja: 08.05.2014, 09:01
Były prezydent Lech Wałęsa

Były prezydent Lech Wałęsa. Fot. PAP/Andrzej Grygielźródło: PAP
autor zdjęcia: Andrzej Grygiel

Lech Wałęsa w "Faktach po Faktach" przyznał, że nie wie jeszcze, na jakich zasadach będzie uczestniczyć w obchodach 25 rocznicy częściowo wolnych wyborów parlamentarnych w Polsce. Jak zaznaczył w TVN 24, akurat 4 czerwca jest "umówiony w Mławie".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • do 7(2014-05-08 18:05) Zgłoś naruszenie 00

    a co powiesz o głupocie Zdradka?

    Odpowiedz
  • Ślązak gorny(2014-05-08 17:01) Zgłoś naruszenie 00

    Należałem do obrońców wizerunku Wałęsy,lecz jego zarozumiałość i prostactwo przybrały rozmiary choroby, podobnej do choroby Kaczyńskiego.
    ,,Własna głupota mnie ogłupia, powiedziała głupota."Taka powinna być jego samokrytyka.

    Odpowiedz
  • X -sowiec(2014-05-08 15:43) Zgłoś naruszenie 00

    Bolek się boi,że zagraniczni goście mogliby go publicznie opluć.Książka Cenckiewicza nabiera popularności na Zachodzie,szczególnie wsród Polonii...

    Odpowiedz
  • easyrider(2014-05-08 15:30) Zgłoś naruszenie 00

    Dzięki za wycięcie komentarza. Wracamy do czasów cenzury? O idolach tylko dobrze albo wcale?
    Co tam było niewłasciwego? Że ktoś kto głosował na Wałęsę i czytał Wyborczą przejrzał na oczy? Czy to, że Wałęsa chciał podawać nogę Kwaśniewskiemu? A może to, że jest prostakiem bez szkoły ale za to z doktoratami honoris causa? Czy to, że koleżka esbek mówił głośno o agenturalnej przeszłości byłego prezydenta? Mam prawo do swoich osądów a jak się to nie podoba obalaczowi komunizmu, to niech zasuwa do sądu. Może sąd nakaże go wielbić i wierzyć w jedynie słuszną jego biografię?
    Skoro już się bawicie w ministerstwo prawdy jak u Orwella, to wytnijcie też komentarz usera o nicku basta bo on się odnosił do mojego komentarza. Komu służycie? Jesteście dziennikarzami czy cenzorami? Pozdrawiam i życzę dobrego samopoczucia.

    Odpowiedz
  • Bolek sie czerwieni(2014-05-08 14:11) Zgłoś naruszenie 00

    Bolkowi wstyd za Bolka co byl czerwony

    Odpowiedz
  • Częściowo...(2014-05-08 11:36) Zgłoś naruszenie 00

    ...i tak od 25 lat.

    Odpowiedz
  • basta(2014-05-08 10:50) Zgłoś naruszenie 00

    Masz racje ze byl ze jst i ze bedzie prostakiem sie siepleniacym,ale nie mysl ze ten prostaczek jest w stanie cos zrozumiec bo byl pajacykiem ze sznurkami za ktore ciqgneli komunisci,szkoda tylko ze go nie rozciagneli bo bylby z niego latawiec

    Odpowiedz