Ilona Klejnowska, znana z działalności politycznej w PiS oraz nazywana kiedyś mianem "aniołka Kaczyńskiego", opowiadała w Superstacji o swojej nowej karierze blogerki modowej i projektantki mody. Zapewniła, że jako działaczka PiS nigdy nie doradzała prezesowi Kaczyńskiemu w kwestii stylizacji: -Pan prezes Jarosław Kaczyński świetnie sam sobie radzi i nie potrzebuje stylistów - powiedziała Klejnowska.

Przy okazji odniosła się do nowego spotu PiS, w którym Jarosław Kaczyński zaprezentował się w sweterku: - Spot jest rewelacyjny, nikt nie ma się do czego przyczepić, więc przyczepia się do sweterka. A ja pamiętam kampanię prezydencką w 2010 roku. Wtedy Jarosław Kaczyński też miał sweterek i też wyglądał rewelacyjnie. To nie jest żadna zmiana stylu i nie chodzi o ocieplenie wizerunku - oceniła Klejnowska w rozmowie z dziennikarką Superstacji.

Klejnowska, która starała się o mandat posła w 2011 roku, zapewniła w Superstacji, że nadal popiera PiS: - Moda modą, ale poglądów politycznych nie zmieniłam - powiedziała Ilona Klejnowska.